Дві маленькі жертви шахрая померли не дочекавшись операції.
Скориставшись горем Сніжани Сухар з містечка Підволочиськ Тернопільської області, злодій–рецидивіст зняв з банківських рахунків жінки 18 тисяч гривень.
Цю суму Сніжана збирала півроку з єдиною метою – поставити дочку на ноги, пише "Комсомольская правда" в Украине".
"Дочка захворіла 13 років – просто одного разу оціпеніла, перестала говорити, рухатися, – згадує Сніжана Євгенівна. – Коли сказали, що в доньки герпетичний енцефаліт, було вже пізно лікувати".
Першими на прохання родини Сухар відгукнулися в клініці Тель–Авіву. Обіцяли обстежити та пролікувати за 55 тисяч доларів.
У липні 2012 року жінка відкрила в банку спеціальний рахунок і стала просити про допомогу всіма способами.
До грудня жінка назбирала близько 18 тисяч гривень. 25 грудня на її мобільний надійшов дивний дзвінок. "Дзвонила жінка, співчувала, сказала, що хоче допомогти грошима, – говорить Сніжана. – Але додала, що гроші прийдуть мені на рахунок тільки через три дні".
Через деякий час вона знову подзвонила, попросила продиктувати їй код, який прийшов мені в SMS на мобільний. Мовляв, без цього коду вона не може перерахувати. Я назвала – і через кілька хвилин надійшло інше повідомлення про те, що я зняла всі гроші.
У паніці Сніжана побігла в банк, але там розвели руками.
Швидше за все, її шахраї обдурили. Незабаром любителя нажитися на чужому горі спіймали.
Цей 35–річний уродженець Черкаської області – злодій зі стажем. За плечима у нього шість судимостей, у тому числі за замах на вбивство.
Очевидно, звичайні крадіжки для нього стали застарілим способом наживи. Озброївшись потрібними знаннями, він зважився красти електронні гроші.
На рахунку злочинця поки 24 жертви, але у міліції припускають, що їх набагато більше. Наприклад, батьки двох жертв відмовилися писати заяви і ходити в суд – не дочекавшись допомоги, їхні діти померли.
Чоловіка ловили в Дніпропетровській області. Туди він любив приїжджати до знайомих з Київської області на таксі. У скоєному зізнався відразу, а потім розкрив схему обману.
Код, який отримала Сніжана і продиктувала злочинцеві, був новим кодом її ж картки, але над якою вже попрацював шахрай. Нічого не підозрюючи, потенційні жертви говорили потрібний номер і через кілька хвилин залишалися без грошей. За рік шахрай вивудив 100 тисяч гривень.
На час слідства суд заарештував його. За шахрайство в особливо великих розмірах йому світить від 3 до 8 років в'язниці.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Шахрай із Черкащини обчистив банківські рахунки 24 хворих дітей"