![Хотів розжитися грошима, натомість](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/32480.jpg)
Зловмисника, який обікрав поштове відділення, працівники міліції затримали протягом доби.
До чергової частини Смілянського міськвідділу міліції, по телефону надійшло повідомлення про крадіжку. В селі Велика Яблунівка Смілянського району невідомий злодій вночі проник через вікно до поштового відділення та заволодів майном громадян.
На місце пригоди відразу прибула слідчо–оперативна група. Правоохоронців зустріла завідуюча поштового відділення, яка розповіла про те, що сталося. Оглядом місця події було встановлено, що зловмисник через вікно проник до будівлі, звідки викрав дві поштових посилки, адресовані місцевим жителям.
Було зрозуміло, що крадіжку скоїла особа, яка готувалася та мала необхідні пристосування. Працівники міліції розпочали пошуки крадія, опитували сусідів, перевіряли раніше судимих осіб. Декілька годин наполегливої роботи дали результат – в поле зору правоохоронців потрапив 20–річний місцевий житель.
Для перевірки інформації працівники карного розшуку вирушили до оселі підозрюваного. Побачивши на своєму подвірї людей у погонах, молодик розгубився. На запитання міліціонерів про крадіжку з поштового відділення, останній надавав різні свідчення та всіляко намагався виправдатися. Але правоохоронці мали всі необхідні докази, які підтверджували причетність цього чоловіка до скоєння крадіжки. Залишалося лише встановити, де знаходяться викрадені речі.
Розуміючи, що правоохоронцям все відомо, молодик в скоєному зізнався та вказав, що крадені речі заховав вдома. Зі слів зловмисника стало відомо, що у посилках були телевізійний тюнер та електричний блендер. Також було вилучено і інструмент за допомогою якого молодик скоїв крадіжку. Зловмисника відразу затримали та доставили до міськвідділу міліції.
На слідстві хлопець розповів, що вирішив на пошті розжитися грошима. Крадій заздалегідь підготувався, зібрав необхідний інструмент та пішов вночі на справу. За допомогою цвяхоодера розбив віконне скло та демонтував металеві грати. Опинившись в приміщенні, зловмисник почав шукати гроші. Але не так сталося, як гадалося – грошей ніде не було. Щоб не повертатися додому з порожніми руками, чоловік знайшов дві посилки, адресовані місцевим жителям. Впевнившись, що в них знаходяться цінні речі він забрав їх і втік додому. Злодій заховав крадені речі в плиті і спокійно пішов спати. Мрійливий молодик мав намір в подальшому продати крадене і на отримані кошти придбати мобільний телефон.
Наразі слідчим відділом Смілянського міськвідділу міліції розпочато кримінальне провадження по ч. 3 ст. 185 КК України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Ведеться досудове слідство.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Хотів розжитися грошима, натомість "довелось" поцупити тюнер і блендер"