На Черкащині відбувся податковий флешмоб
Опубликовано: ДПІ у м. Черкасах
Нагадати підприємцям, які використовують касові апарати, про підключення до «електронної стрічки», громадськості – про запровадження дистанційного моніторингу касових операцій та усім зацікавленим мешканцям області – про електронні податкові сервіси: таку ціль поставили перед собою організатори флешмобу.
Мобери, податківці і волонтери з числа студентів, учнів податкових класів та членів місцевих податкових ветеранських організацій висвітлили «РРО-меседжі», серед яких: обов’язковість з 1 січня застосування РРО з контрольною стрічкою; податківці до 1 липня не штрафуватимуть за неподання РРО - звітності в електронній формі; податкова служба веде перемовини з сервісними центрами щодо формування реальної (не завищеної) ціни на переобладнання РРО; адекватна відповідь підприємців – підключення до «електронної стрічки».
Учасники заходу поширювали листівки, пояснювали зацікавленим перехожим особливості нововведення, збирали відгуки і інтерв’ю за темами «Яка ваша думка щодо введення дистанційного моніторингу касових операцій?», «Оберіть: податкові перевірки чи новий безконтактний формат контролю?».
В Черкасах студенти з викликами «Ура!!! РРО!!!» водили хоровод разом з відвідувачами Хрещатик-Сіті, а у Христинівці читали реп під акомпанемент старезної рахівниці.
«Ми вперше брали участь в такому заході і нам дуже сподобалося. Це була досить цікава просвітницька акція. Приємно, що нас нормально сприйняли підприємці», – розповіли дві Ганни, моберки зі Сміли, учениці 11 класу школи-коледжу №3.
«Консультації на свіжому повітрі мені подобаються, а відношення податківців до громадян ввічливе та професійне. Дякую за креативність нашим інспекторам» –зазначив респондент акції у Корсунь-Шевченківському Володимир Стриж.
Кам’янський підприємець, платник єдиного податку Світлана Романча, відмітила, що такий спосіб роз’яснення законодавства є цікавим і запропонувала наступний флешмоб присвятити «єдинникам», які торгують на ринках: «Хотілось би, щоб так же невимушено роз’яснювали і нам питання стосовно провадження господарської діяльності на території ринків».
«Це було цікаво і весело!», - підсумувала шестирічна христинівчанка Діана Найда, наймолодша з моберів.
Найбільше враження на підприємців справили надані податковими органами шість місяців адаптаційного періоду. Найактуальнішим питанням було: «Чи буде податкова взагалі застосовувати штрафні санкції у разі відсутності Інтернету і можливості передати звіт в електронному вигляді? Чи можливо в такому випадку надати звіт в паперовому вигляді?»
Перший цього року податковий флешмоб відбувся в обласному і усіх районних центрах та у м.Ватутіне. Захід тривав 40 хвилин. Загальна чисельність моберів і груп підтримки склала близько 400 осіб. Найважливіше досягнення заходу – всі випадкові і невипадкові учасники дійства повернулись до своїх справ у гарному настрої.
Добавить комментарий к новости "На Черкащині відбувся податковий флешмоб"