![У Черкасах із 24 січня до 7 лютого перебуває пересувна виставка дитячих малюнків «Національний банк майбутнього»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/Goncharenko/2076.jpg)
За ініціативою Національного банку України з метою популяризації своєї діяльності, підвищення рівня знань дітей про функції та завдання центрального банку держави, а також виявлення їх творчих здібностей, у 2012 році проведено Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему «Національний банк майбутнього» (далі – конкурс).
У конкурсі, що проводився з 01.03.2012 по 07.05.2012, взяли участь 2327 учасників зі всієї України, які надіслали 2667 робіт. Найстаршому учасникові виповнилося 14, а наймолодшому – 6 років. Конкурс проходив у два тури. Під час першого туру було визначено 75 переможців – по 3-є в кожній області.
Як повідомляє прес-служба Управління НБУ в Черкаській області, від Черкащини в цьому заході взяли участь 43 юних художників. Комісією Управління Національного банку України в Черкаській області (далі – Управління) з визначення переможців першого туру конкурсу визначено трьох переможців, які набрали найбільшу кількість балів. Дипломи та подарунки від Національного банку України отримали:
- Христина Груба (13 років, м.Тальне);
- Антон Яковенко (13 років, м.Черкаси);
- Анастасія Діденко (10 років, м.Чигирин).
Враховуючи високий рівень дитячих робіт Комісією Управління було прийнято рішення відзначити також інших учасників конкурсу, зокрема, всіх їх нагороджено дипломами Управління, а 10-ро учасників, роботи яких визнано найкращими – ще й заохочувальними призами.
Роботи трьох переможців, після відзначення на регіональному рівні, направлено для участі у другому (загальноукраїнському) етапі конкурсу.
Під час другого туру конкурсу, що проходив у Національному банку України у місті Києві, уповноважена комісія Національного банку України обрала трьох переможців та відзначила ряд робіт особливими нагородами, серед яких робота нашої землячки Анастасії Діденко в спеціальній номінації «За творче натхнення».
Оголошення та нагородження переможців конкурсу відбулося 18.05.2012 під час проведення заходів з нагоди святкування Дня банківських працівників.
Враховуючи дотримання учасниками конкурсу умов його проведення, компетентною комісією було визначено 81 роботу юних художників для організації пересувної виставки в усіх обласних центрах України за графіком, розробленим Національним банком України.
Своїми малюнками діти надихнули НБУ до випуску колекційного набору обігових та розмінних монет «Монети України», присвяченого зазначеному конкурсу. На упаковці набору і на жетоні, що входить до цього набору, розміщено зображення малюнків окремих маленьких художників, які брали участь у конкурсі.
Крім того, Національний банк виготовив альбоми учасників та переможців Конкурсу, а також настінні, настільні та кишенькові календарі на 2013 рік із використанням робіт учасників та переможців конкурсу, які вручено переможцям конкурсу та розповсюджено серед дошкільних і загальноосвітніх закладів регіону.
В Черкаській області виставка триватиме з 24 січня до 7 лютого 2013 року. Всі бажаючі зможуть відвідати її у виставковому залі обласного художнього музею, який працює щоденно (крім понеділка) з 10.00 до 17.00 за адресою: вул.Хрещатик, буд.259, м.Черкаси.
Тож всі бажаючі мають змогу ознайомитися з розмаїттям дитячої творчості. Вхід безкоштовний.
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Черкасах із 24 січня до 7 лютого перебуває пересувна виставка дитячих малюнків «Національний банк майбутнього»"