Подробно
Тетяна Прітченко взяла участь у Городищенському новорічно-різдвяному фестиваліУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 21-01-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Напередодні Водохреща на Городищині, в рамках року святкування 200-річчя від дня народження видатного українського композитора, співака, драматурга, автора першої української опери С. С. Гулака-Артемовського, відбувся новорічно-різдвяний фестиваль «Велика Коляда – 2013». На свято завітала заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко за участі голови райдержадміністрації Олександра Ганжи, голови районної ради Олександра Біби, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Горідько, міського голови Володимира Мирошника, керівника апарату Людмили Пащенко. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Тетяна Прітченко взяла участь у Городищенському новорічно-різдвяному фестивалі"