Вночі житель села Іванівка почув стукіт у двері. Коли він відчинив, то побачив на порозі свого знайомого, який благав про допомогу.
66–річний чоловік тремтячим голосом розповідав, що на нього і його товариша в будинку накинувся їхній гість з ножем. Почувши це, односелець відразу зателефонував у "швидку допомогу" та міліцію.
Оперативний черговий Чигиринського райвідділу міліції, занотувавши всю необхідну інформацію, негайно направив слідчо–оперативну групу на місце події.
Коли співробітники міліції прибули за вказаною адресою, потерпілий з останніх сил розповів їм про те, що в них сталося та описав зловмисника, і лише після цього втратив свідомість. Пораненого чоловіка забрала "швидка", проте його товаришеві допомогти вже нажаль було неможливо.
Отримана від свідка подій, інформація стала в пригоді оперативникам, і вони, не гаючи й миті, почали проводити оперативно–пошукові заходи. Експерти–криміналісти в цей час працювали на місці події, адже їм необхідно було знайти та вилучити, залишені зловмисником сліди скоєння злочину. Працівники міліції рухались темними засніженими вуличками села, перевіряючи можливі місця переховування підозрюваного.
І ось після декількох годин пошуків співробітники міліції в одному з будинків знайшли молодого чоловіка, який за зовнішніми прикметами був схожий на розшукуваного, також на його речах були присутні сліди крові.
21–річного молодика було затримано та доставлено до Чигиринського райвідділу міліції для дачі пояснень. При спілкуванні з працівниками міліції він зізнався у скоєнні злочину.
Затриманий пояснював слідчому, що того вечора прийшов до свого знайомого додому, щоб віддати йому теплі речі. В цей час у господаря вдома був ще один чоловік, атож вони запросили і його до столу. Випивши кілька чарок оковитої, 21–річний юнак зібрався йти додому, але вирішив на дорогу скрутити собі цигарку. Діставши папір, він розсипав трішки тютюну з пакета на підлогу. Господар дому зробив йому на це зауваження, почалася бійка, в ході якої молодий чоловік, схопивши ножа, наніс декілька ударів товаришеві господаря.
66–річний чоловік впав на підлогу. Господар намагався спинити розлюченого гостя, але він виявився спритнішим. Завдавши декілька ножових ударів і йому, молодик хутко зник з будинку.
Наразі розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), що карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі. Триває слідство.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Чигиринський молодик убив людину за зроблене йому зауваження"