Подробно
На Драбівщині реалізується проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 16-01-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
15 січня під головуванням першого заступника голови Драбівської райдержадміністрації Володимира Лободи за участю голови районної ради Григорія Матвійчука, регіональних координаторів проекту від ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» Наталі Белюкіної та Анни Бабкової проведено робочу нараду щодо реалізації проекту ЄС/ПРООН у Драбівському районі. На ній розглянуто питання про підсумки реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» у 2012 році та перспективи й залучення додаткових джерел фінансування для реалізації пріоритетних соціальних проектів територіальних громад у 2013 році. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы |
Добавить комментарий к новости "На Драбівщині реалізується проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» "