До чергової частини Канівського міськвідділу міліції звернувся стурбований чоловік та повідомив про крадіжку.
Невідомі особи викрали з його будинку в селі Пшеничники сейф, в якому знаходилися гроші в сумі 4 тисячі 500 гривень, 100 доларів США, дві одиниці мисливської гладкоствольної зброї та набої до них. На виклик негайно виїхала слідчо–оперативна група на чолі з керівництвом міськвідділу.
На місці пригоди правоохоронців зустрів 53–річний господар домоволодіння та розповів, що вранці їздив до міста Канів на базар скупитись до Різдва, а коли повернувся додому – побачив, що двері до його будинку відчинені, речі розкидані, а сейф з грошима та зброєю зник. Правоохоронці розпочали огляд місця події.
В цей час до міськвідділу надійшло ще одне тривожне повідомлення – телефонували єгері мисливського господарства, яке розташоване в тому ж самому селі Пшеничники. Вони повідомили, що до них звернулися стурбовані місцеві жителі та розповіли, що на території господарства чути стрілянину. Зразу ж, туди терміново виїхала ще одна оперативна група, а єгері, розуміючи що в цей час може статися лихо, також вирушили до місця звідки лунали постріли. Там вони побачили двох п’яних односельців, які змагалися в кульовій стрільбі. Розуміючи, яку небезпеку становлять для людей п’яні хулігани зі зброєю в руках, єгері змусили останніх припинити вогонь та кинути зброю.
Зрозумівши, що вони вчинили правопорушення та можуть понести за це реальне покарання, хулігани почали тікати, але зникнути з місця пригоди їм не вдалося. В цей час на місце події прибули працівники міліції і спільно з громадськістю затримали зухвалих правопорушників. Ними виявилися двоє місцевих жителів 48 та 44 років, які в минулому мали судимість.
Затримані розповіли слідчому, що вилучена зброя належить їхньому односельцю, якого вони напередодні обікрали. Чоловіки зізналися, що їм було відомо про те, що їхній сусід має сейф, у якому тримає зброю та гроші, які він складає на операцію, і коли під час святкування, у них скінчилися кошти, вони, скориставшись тим, що сусіда немає вдома, проникли до його будинку та скоїли крадіжку. Потім пішли до магазину, де придбали ще оковитої та продовжили застілля. Коли чоловіки вже добряче випили, на радощах, що вдалося викрасти таку значну суму грошей, вирішили влаштувати змагання зі стрільби. Взявши рушниці та набої, вони пішли до лісу де їх в подальшому було затримано. Тож, завдяки небайдужості громадян, небезпечних злочинців, які, маючи в руках вогнепальну зброю та перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, могли накоїти лиха, вдалося швидко зупинити та затримати.
Керівництво управління МВС України в Черкаській області висловлює велику вдячність громадянам, які виконуючи свій громадський обов’язок, допомогли працівникам міліції роззброїти та затримати озброєних злочинців. Адже лише спільними зусиллями, разом з громадськістю, можливо боротися зі злочинністю та протистояти кримінальним проявам.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Канівські зловмисники, поцупивши в сусіда гроші та зброю, влаштували в лісі змагання зі стрільби"