![Анатолій Безверхній та керівники відповідних структурних підрозділів виконавчої влади Черкащини отримали ряд доручень від Олександра Вілкула](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/1509.jpg)
28 грудня на урядовій селекторній нараді, яка пройшла під головуванням Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула, він, зокрема, наголосив: «Усі місцеві бюджети мають бути ухвалені до 10 січня 2012 року».
За його словами, станом на 28 грудня ухвалено лише близько 30 відсотків місцевих бюджетів (3467 із понад 12 тисяч).
«Необхідно активізувати роботу на місцях, працюйте з депутатським корпусом. Переконаний, що не потрібно пояснювати наслідки зриву бюджетного процесу», – наголосив Олександр Вілкул. Він підкреслив, що вимагає від місцевих керівників розробити чіткі графіки та стратегії розвитку регіонів.
Віце-прем'єр-міністр також заявив про намір найближчим часом особисто зустрітися з керівництвом регіонів та на місцях розглянути плани розвитку і визначити найпріоритетніші напрямки розвитку територій.
«Бюджетні кошти повинні йти на вирішення актуальних проблем громад. Для цього мають бути чіткі адресні стратегії розвитку областей в розрізі кожного міста та району, відповідно до Програми реформ Президента України. Ми обов’язково зустрінемось з керівництвом кожного регіону, на місці розглянемо існуючі плани й окреслимо наступні кроки. Це одне зі стратегічних наших завдань на наступний рік. Для цього буде використано кращі світові практики, залучено провідних експертів», – зазначив урядовець.
На нараді було розглянуто питання щодо оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами в період новорічно-різдвяних свят.
– Влада має своєчасно і правдиво інформувати громадян про виникнення аварій і строки їх ліквідації, – наголосив Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.
«Люди мають довіряти інформації, що йде від влади. Тому окремо наголошую на своєчасному і правдивому інформуванні громадян про аварії, що виникли, та реальні строки їх ліквідації», – зазначив урядовець.
Також, за його словами, у новорічні свята робота громадського транспорту у великих містах, зокрема, метрополітенів, має бути подовжена.
Особливу увагу керівники регіонів мають звернути на роботу в святкові дні «швидкої допомоги» та медичних закладів. А після свят – необхідно активізувати роботу комунальних служб для своєчасного вивезення побутових відходів.
Олександр Вілкул також дав доручення керівникам областей та главам профільних міністерств запровадити практику соціальних патрулів для порятунку від морозів безхатченків, яка має бути поширена на всю Україну.
«У всіх містах і районах вже створено спеціальні пункти обігріву. Проте в Україні від переохолодження вже померло 133 людини, переважна більшість з яких не мали постійного місця проживання. Для вирішення цієї проблеми необхідно поширити практику соціальних патрулів», – дослівно зазначив урядовець.
До складу такої патрульної групи має входити представник правоохоронних органів або працівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій, лікар та соціальний працівник. Патруль необхідно забезпечити автотранспортом.
Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул також доручив комунальним службам перевірити системи вентиляції в житлових будинках.
«Із початку опалювального періоду в Україні через несправність газових приладів сталося 9 нещасних випадків, у яких постраждало 40 осіб. Треба активізувати роботу із перевірки систем вентиляції», – сказав Віце-прем'єр-міністр.
На селекторній нараді було заслухано оперативну інформацію керівників профільних міністерств та відомств, а також представників кожної облдержадміністрації.
Як поінформував у короткому звіті заступник голови Черкаської ОДА Анатолій Безверхній, місцеві бюджети в області буде прийнято згідно ст.77 Бюджетного Кодексу України і з цим завданням в області справляться у встановлені урядом терміни. Анатолій Васильович також наголосив на тісній взаємодії всіх відповідальних служб при ліквідації надзвичайної ситуації, викликаної негодою, котра мала місце в грудні цього року. Він висловив подяку МНС-никам Черкащини за надану допомогу.
– Черкащани спокійно відпочиватимуть у період новорічно-різдвяних свят, а всі, хто сьогодні знаходиться в цій студії та відповідальні за безперебійне забезпечення життєдіяльності області – працюватимуть. Буде забезпечено цілодобові чергування, – запевнив урядовців заступник голови облдержадміністрації.
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Анатолій Безверхній та керівники відповідних структурних підрозділів виконавчої влади Черкащини отримали ряд доручень від Олександра Вілкула"