![Сергій Рябцев відвідав Черкаський обласний Будинок дитини з нагоди Дня Святого Миколая](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/1491.jpg)
День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому.
Так, сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Рябцев і начальник Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Володимир Брожик з нагоди свята привітали діток Черкаського обласного спеціалізованого Будинку дитини.
– Доля дітей, захист їхніх прав – одне з головних питань, що об’єднує все українське суспільство. Те добро і увага, які ми сьогодні подаруємо дітям, завтра стануть нашим загальним успіхом, – сказав під час візиту Сергій Рябцев. – Упродовж останніх років на Черкащині забезпечено незворотні зміни на краще щодо умов життя дітей області. Так, зокрема, за підтримки Президента України Віктора Януковича в Черкасах відкрито обласну дитячу лікарню європейського рівня; за два останні роки введено в дію дві загальноосвітні школи в Драбові та Родниківці Уманського району, для дітей збудовано 49 нових багатофункціональних спортивних майданчиків, 6 міні-футбольних полів зі штучним покриттям та два сучасних стадіони; створено професійний клуб «Славутич». У 2012 році область представлена у дитячо-юнацькій вищій спортивній лізі вихованцями обласної спеціальної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Також на базі обласних притулків для дітей створено обласні центри соціально-психологічної реабілітації дітей.
Представники влади привітали малечу з Днем Святого Чудотворця, вручивши їм подарунки, а діти в свою чергу влаштували для гостей справжній святковий концерт, продемонструвавши свої уміння й таланти.
Довідково:
Комунальний заклад «Черкаський обласний спеціалізований Будинок дитини» Черкаської обласної ради побудовано за типовим проектом та введено в експлуатацію у 1980 році.
Будинок дитини розрахований на 105 ліжок. У складі Будинку діє 10 груп, з них: 1 – для дітей-інвалідів (17 осіб) з важкою патологією центральної нервової системи, приймально-карантинна група, ізолятор, лікувально-реабілітаційні кабінети – фізіотерапевтичний, маніпуляційний, кабінет щеплень, масажу, ЛФК, 3 – логопедичні, на базі яких відкрито кабінет Монтессорі, кабінет із народознавства та Веселкову кімнату. Також в установі працює арт-студія, розташована на базі кабінету психолога та темна сенсорна кімната.
Нині в закладі перебувають та виховуються 83 дитини, з них 34 на тимчасовому утриманні, 49 позбавлених батьківського піклування, 2 сироти, 17 дітей-інвалідів.
У 2012 році зменшилась кількість направлених дітей до Будинку дитини на 58%, кількість дітей на тимчасовому утриманні зменшилась на 45 %, збільшилась кількість усиновлених дітей на 26,0%.
Адміністрацією постійно проводиться робота із залученню спонсорської допомоги. За 11 місяців 2012 року залучено 565 440 грн. позабюджетних коштів.
У 2011 році голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб подарував Будинку дитини ігрову кімнату на загальну суму 135 217грн.
У 2012 році від Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф ОДА та обласної ради подаровано кондиціонер та фотоапарат.
За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Сергій Рябцев відвідав Черкаський обласний Будинок дитини з нагоди Дня Святого Миколая "