Подробно
Майбутні рятувальники області дякують голові облдержадміністрації за поїздку на Запорізьку АЕСУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 18-12-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС екскурсійна група з числа 27 курсантів, студентів та співробітників Академії пожежної безпеки іменні Героїв Чорнобиля на чолі з проректором академії по службі полковником служби цивільного захисту Олександром Кибою та начальником факультету пожежно-профілактичної діяльності підполковником служби цивільного захисту Олександром Джулаєм відвідала ВП «Запорізька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» в м. Енергодарі Запорізької області. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Майбутні рятувальники області дякують голові облдержадміністрації за поїздку на Запорізьку АЕС "