Подробно
Тетяна Прітченко зустрілася з редакторами комунальних газетУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 12-12-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() – Обласна влада приділяє належну увагу представникам журналістського цеху Черкащини, – зазначила заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко під час наради з редакторами комунальних газет, ініційованої головою облдержадміністрації Сергієм Тулубом. – Так, нинішнього року облдержадміністрацією розроблено «Програму розвитку інформаційного простору Черкащини» на п’ять наступних років, яку схвалили депутати обласної ради. Програмою передбачено матеріально-технічне оновлення редакцій, цілу низку інших дій, що спрямовані на поліпшення ефективності роботи ЗМІ. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Тетяна Прітченко зустрілася з редакторами комунальних газет"