![Чемпіонат України з кендо відбувся у Черкасах](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/31321.jpg)
Майстри японського мистецтва фехтування зібралися у Черкасах минулих вихідних.
Босоніж проте в обладунках зі зброєю у руках – це про учасників четвертого чемпіонату України з кендо. Такої кількості людей з бамбуковими мечами у одному приміщенні Черкаси ще не бачили. Наше місто приймало подібний чемпіонат уперше.
Спортивний дебют любителів японського фехтування проходив у місцевій гімназії №31. Випробувати свої сили у майстерності кендо до Черкас завітало близько сотні спортсменів із різних міст України, серед них: Харків, Донецьк, Червоноармійськ, Вінниця, Севастополь, Київ, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Черкаси та інші.
За словами головного організатора та президента Черкаської федерації кендо Дениса Вагеника, ці змагання для Черкас великий крок уперед у розвитку мистецтва кендо.
"Цей вид спорту дуже молодий в Україні і розвивався в основному в мегаполісах. Тепер ми намагаємося ознайомити з ним і провінційні міста та села. Цей чемпіонат проводиться для того, аби популяризувати його серед черкасців, показати, наскільки це цікаво та незвичайно. Адже кендо – це тренування духу через тренування тіла за допомогою меча, точніше, його бамбукової імітації. Цим бойовим мистецтвом можуть займатися як чоловіки, так і жінки та діти", – говорить Денис Вагеник, організатор та президент Черкаської федерації кендо.
Як виявилося, у Черкасах кендо – один із наймолодших видів спорту. Місцевому клубу "ТЕССЮКАІ" усього чотири роки, а Черкаська федерація кендо була створена усього два тижні тому. Проте саме наполегливість та постійний прогрес черкаських спортсменів дозволив провести четвертий чемпіонат України саме у нашому місті та відкрити його для інших всеукраїнських клубів кендо.
За звання найкращих спортсмени боролися у чесному двобої на імпровізованому черкаському рингу. Вклонившись суддям і одне одному, вони роблять три кроки назустріч противнику і присідають. З вигуком "Хаджіме!" ("Починай!") спортсмени піднімаються і розпочинають бій. Протягом двобою спортсмени постійно щось вигукує, що, чесно кажучи, неабияк дивує глядачів та новачків у мистецтві кендо. Перемога залишається за тим, хто покаже більше прийомів і заробить більше одного очка за відведений для поєдинку час (для дорослих 5 хвилини, для школярів 3-4 хвилини). Одну із перших перемог на чемпіонаті здобула 11-річна Анастасія Гусєва, яка завітала до Черкас із Миколаєва.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Чемпіонат України з кендо відбувся у Черкасах"