ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ СПІВРОБІТНИКІВ МОРШИНСЬКОГО ЗАВОДУ ДО СУДДІ БОРЕЙКО
Опубликовано: Настя Савицька-Шеліга
Шановний пане Сергій Валентинович!
До вас звертається 400 робітників Моршинського заводу мінеральних вод, які ще тиждень тому мали гарну роботу, хороші умови праці, стабільну заробітну плату та впевненість у завтрашньому дні. Сьогодні наше підприємство знаходиться на межі закриття, а його директор – під «слідчим» катком через абсолютно сфабриковану кримінальну справу, примарне обвинувачення та недоведену провину.
Суддя Борейко, від вашого рішення сьогодні залежить не лише життя, репутація та майбутнє однієї людини – нашого генерального директора Валерія Жовніра, а також життя величезної кількості родин – дітей, батьків…
Приймаючи рішення, просимо вас зважити на те, що наше підприємство – одне з найуспішніших у регіоні, сумлінний платник податків, гарний роботодавець, візитівка Галичини. Вас як корінного львів’янина, що народився та все життя прожив у славетному місті Лева, не можете не турбувати його доля, адже саме моршинський завод є бюджетотворчим підприємством нашого регіону!
Адже ви як людина, що народилася у чудовій, порядній та благополучній сім’ї , повинні розуміти наскільки важливим є добробут для наших родин. Ми звертаємося до вашої совісті, заради майбутнього наших дітей та онуків! Невже вам приємно буде своїми руками знищити те, що 15 років створювалося заради розвитку Вашого рідного регіону, невже ви зможете спокійно дивитися в очі своєму синові?!
Як ви зможете чесно поглянути у вічі своєму батькові, колишньому тренерові ФК Карпати, адже Моршинський завод був дотепер спонсором місцевих футбольних клубів, підтримуючи молодь, піклуючись про її здорове майбутнє та роблячи такий значний внесок у розвиток підростаючого покоління! Наразі доля цих обдарованих діток теж невизначена!
Пане Борейко, своїм хибним рішенням Ви змусите нас масово виїжджати на мізерні заробітки до Польщі, лишивши вдома маленьких дітей та стареньких батьків!
Просимо не бути байдужим, чесно виконувати свої обов’язки, діяти неупереджено та відповідно з законом!
З повагою,
Співробітники Моршинського заводу мінеральних вод
Добавить комментарий к новости "ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ СПІВРОБІТНИКІВ МОРШИНСЬКОГО ЗАВОДУ ДО СУДДІ БОРЕЙКО"