![На Черкащині оздоровленням та відпочинком охоплено 88 369 дітей](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/Goncharenko/1217.jpg)
За інформацією управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, 9 листопада 2012 року в приміщенні малої сесійної зали Будинку рад відбулось розширене засідання координаційної ради облдержадміністрації з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді.
В заході взяли участь члени координаційної ради, заступники голів з гуманітарних питань райдержадміністрацій, міськвиконкомів; начальники відділів у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, міськвиконкомів; начальники відділів освіти і науки РДА, МВК; директори дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Черкаської області.
Доповідали з основних питань начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Вадим Береза та начальник Головного управління освіти і науки ОДА Галина Гаврилюк.
Так, за словами Вадима Олексійовича, влітку 2012 року послугами з оздоровлення та відпочинку охоплено 88 369 дітей (77%), з них: оздоровленням 21 132, що становить 24% від запланованого.
– Оздоровленням та відпочинком забезпечено понад 77% дітей шкільного віку. Краще ці заходи проведено в містах Ватутіно (92%), Сміла (89%), Золотоноша (84%), Канів (84%), Умань (80%) та Жашківському (91%), Тальнівському (90%), Золотоніському (89%), Катеринопільському (93%), Монастирищенському (81%), Чигиринському (81%), Городищенському (80%), Уманському (80%), Лисянському (79%), Христинівському (79%) районах, – зазначив Вадим Береза.
У 14 регіонах кількість оздоровлених дітей становить від 24% до 56%. Це міста: Канів (56%), Золотоноша (37%), Ватутіне (28%), Умань (25%), а також Лисянський (36%), Золотоніський (34%), Катеринопільський (31%), Жашківський (29%), Черкаський (29%), Канівський (28%), Шполянський (28%), Тальнівський (28%), Городищенський (26%), Уманський (25%) районах.
За інформацією Галини Гаврилюк, головним із завдань в організації оздоровчої кампанії 2012 року було недопущення скорочення мережі оздоровчих закладів області.
Влітку 2012 року працювало 14 заміських дитячих закладів оздоровлення та 2 заклади санаторного типу, 653 заклади з денним перебуванням, 312 закладів праці й відпочинку та 2 наметових містечка.
– Попри розташування таборів у лісопаркових і придніпровських зонах Черкащини, маючи розвинену матеріально-технічну базу, дитячі заклади оздоровлення та відпочинку в минулих роках мали проблеми з наповнюваністю, особливо ті, що розраховані на місткість від 250 осіб, та не були використаними на повну потужність. Але в цьому році обласною владою знайдено новий підхід із метою покращення ситуації, – підкреслила Галина Миколаївна. – Пріоритетним для нас постало питання доступності путівок до дитячих оздоровчих закладів області для кожної родини. Так, в 2012 році кошти Фонду соціального страхування з тимчасовою втрати працездатності спрямовано на закупівлю оздоровчих послуг за повну вартість із відшкодуванням 10% вартості путівок застрахованим особам, що отримали путівки.
У підсумку наради, з метою здійснення оцінки стану організації оздоровчо-виховного процесу і матеріально-технічної бази в Черкаській області, обласною експертною комісією проведено державну атестацію дитячих закладів оздоровлення (ДОТ «Тимурівець» (м. Сміла), ДОЗ «Олімпія» (Шполянський р-н) та присвоєно їм ІІ категорію.
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Черкащині оздоровленням та відпочинком охоплено 88 369 дітей"