Подробно
Майборода закликала депутатів Черкаської міськради згадати 2004 рік і не ховати голову в пісок. Ті звернулися до Генерального прокурораУкраина, Черкассы и область | Политика | 08-11-2012 16:19 | Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" > Вести от этого источника
Прийняти політичне рішення – звернутися до Центральної виборчої комісії з вимогою встановити результати виборів по 194 виборчому округу закликала колег-обранців на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради обласний депутат Любов Майборода (позафракційна). "Групу підтримки" їй склала Наталія Старікова з фракції "Фронту змін" в облраді. Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Майборода закликала депутатів Черкаської міськради згадати 2004 рік і не ховати голову в пісок. Ті звернулися до Генерального прокурора"