Подробно
Сергій Тулуб: «Сьогодні найважливіше – забезпечити свободу вибору кожного громадянина»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 28-10-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() «Сьогодні проходять вибори до Верховної Ради України. Люди обирають майбутнє нашої країни і нашого регіону. Адже голосують не лише за партійними списками, але й за кандидатів у мажоритарних округах, які реально представлятимуть міста і райони Черкащини у вищому законодавчому органі країни. Сьогодні особливу увагу міжнародних місій спостерігачів, представників громадянського суспільства, правоохоронних органів й влади націлено на те, щоб забезпечити свободу вибору кожного громадянина. Голосування та підрахунок голосів мають пройти чесно і прозоро у рамках чинного виборчого законодавства», - зазначив Сергій Тулуб. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Сергій Тулуб: «Сьогодні найважливіше – забезпечити свободу вибору кожного громадянина» "