![На Черкащині відкрито перший скеледром](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/1392.jpg)
Перший обласний скеледром відкрив сьогодні голова ОДА, Герой України Сергій Тулуб на базі спортивного комплексу «Манеж», що у Черкасах. Презентована черкащанам споруда є однією із найсучасніших в Україні та виконана з найкращих європейських матеріалів.
Особливістю також є і те, що поверхня, елементи скеледрому та його рельєф відповідає рельєфу природної скелі, а це дає можливість готуватися до змагань протягом усього року.
За словами голови облдержадміністрації, відкриття першого скеледрому в Черкаській області – ще одне підтвердження уваги влади до популяризації здорового способу життя краян.
«Сьогодні у кожному районі створено необхідні умови для занять спортом. Проте на цьому ми не зупиняємося: адже здоровий спосіб життя повинен бути престижним та модним, особливо серед учнівської молоді, – зазначив Сергій Тулуб. – Згадаймо, що десятки наших земляків підкорювали найвищі вершини Європи. А прапор України за ініціативою Федерації альпінізму України та меценатів майоріє на найвищих вершинах світу».
Голова правління групи компаній «Верес» Андрій Родіонцев теж вважає, що спорудження скеледрому стане стартом для того, аби цей вид спорту динамічно розвивався на Черкащині.
«У мене вже давно була ініціатива зробити таку споруду, але лише зараз це стало можливим. Адже сьогоднішнє свято не відбулося б без небайдужого ставлення Сергія Тулуба до розвитку спорту на Черкащині», – сказав Андрій Борисович.
На відкритті першого скеледрому були присутні і переможці обласної премії для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики. Цього року з районів та міст області надійшло понад 30 заявок, з яких було обрано 7 переможців.
Так, Сергій Тулуб вручив сертифікати на суму 3000 тисячі гривень викладачу дитячої музичної школи по класу сольного співу с. Сигнаївки Шполянського району Вікторії Вербі; учню дитячої школи мистецтв м. Ватутіне Антону Зіменку; тренеру-викладачеві тенісного клубу «Тайфун» Ярославу Жмуденку; керівнику любительського об’єднання «Клуб веселих та найкмітливіших» при Чорнобаївському районному будинку культури Андрію Купчину; випускнику Дубіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Черкаського району Миколі Кропивці; учениці 10 класу Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів № 3», майстру спорту України з боксу Марині Мальованій; керівнику народного ансамблю «Горицвіт» районного центру культури і дозвілля Уманської райдержадміністрації Сергію Цюрі.
Потому відбулися перші змагання зі скелелазіння, у яких охочі могли взяти участь у двох вікових категоріях: до 16 років та після.
Довідково: За останні 2 роки в області встановлено 49 нових багатофункціональних майданчиків і 6 міні-футбольних полів зі штучним покриттям, обладнано майже 900 дитячих майданчиків, зведено стадіони у селах Білозір’я Черкаського та Паланка Уманського районів, а також збудовано кінноспортивний комплекс у Жашкові (який є одним з найкращих у Європі). Крім того, створено футбольний клуб «Славутич».
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Черкащині відкрито перший скеледром"