Колонка редактора
Я поважаю кожного читача "Прес-Центру", тож перед кожним персонально готовий вибачитися за надмір політичних новин і політичної реклами у сьогоднішньому номері. Такий вже цей тиждень видався – перед виборами-2012. Я знаю: наш читач – мудрий. Сподіваюся, навіть поміж рядками ви вже навчилися читати, яка людина і яка партія чого варті...
Є ще й зовнішні ознаки: той, чиїх роликів на телебаченні найбільше, хто бордів на вулицях і листівок на стовпах найбільше чіпляє – той найчастіше і затрачені гроші розраховує швидше "відбити". Видно справжнього злодія по підкупу: якщо дає гроші за голос – значить знає, що без грошей за нього взагалі ніхто не голосував би і після виборів розраховує вкрасти значно більше. А ви готові віддати свій голос за гроші? Добре подумали? Не пошкодуєте, якщо завтра за те, що він дав, ви й хлібини не купите після його "законотворчої діяльності" в Парламенті, місце у якому ви йому продали разом з голосом? Правда ж, ви не хотіли б продавати комусь свою печінку на органи чи душу? А хто сказав, що голос продати не соромно і наслідків це ніяких не матиме? Подумали про своїх дітей і внуків, яким цей суб’єкт Україну будуватиме чи то руйнуватиме?
Зрештою, якщо вже ви й взяли ті брудні гроші у злочинця, фактично ставши його співучасником, то не забудьте проголосувати за іншого кандидата. Саме так – за будь-кого іншого, тільки не за того, від кого гроші взяли. По-перше, тим самим спокутуєте провину перед власною совістю, по-друге, мовою Кримінального кодексу вважатиметеся таким, що не завершив скоєння злочину, а по-третє, той, хто дав вам гроші, ніколи не дізнається про те, за кого ви проголосували! Навіть відеокамери, які тепер встановили на виборчих дільницях, можуть тільки підтвердити, що ви заходили до кабінки, а за кого ви проголосували – так і залишиться невідомим. Звичайно ж, не хваліться нікому тим, навпроти кого "галочку" поставили, а штабним клеркам "гривнедарителя" можете сміливо казати, що голосували за нього, мудрого...
Кандидатів багато, партій теж багато. От тільки людей в Україні все менше. Не бачу проблем для вибору, за кого голосувати. Ті, хто вже при владі був, встигли показати, чого вони варті. Хто був нардепом – легко з’ясувати, чи голосував він за "мовний" і "наклепницький" законопроекти, чи бігав з фракції до фракції і чи хоч якусь користь державі приніс. Те саме стосується чиновників виконавчої влади. Тільки не вірте у розповіді про те, що "я дав, я зробив, я відкрив", коли йдеться про те, що зроблене державним коштом, або за гроші, видавлені з "меценатів з примусу". Якщо ж людина не була у владі, але балотується від якоїсь партії, не варто сліпо ототожнювати її з цією політичною силою, навіть якщо вона вам імпонує. Якщо цей кандидат місцевий, то ви маєте знати про його реальні справи краще, аніж його партійний лідер бачить це зі столиці. Якщо ж присланий партією здалеку (те саме стосується і самовисуванців) – задумайтесь, а чому ця людина не захотіла балотуватися там, звідкіля родом?!
Не маю права агітувати вас за будь-кого з кандидатів, а от закликати прийти на виборчі дільниці – маю. І прошу вас обов’язково йти на вибори 28 жовтня, незважаючи на зневіру і розчарування. Хтось невдало назвав скриньки для голосування урнами. Урни – то для сміття, а бюлетень з вашим голосом – не сміття, це наше майбутнє...
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На те і вибори, щоб вибір був. Не голосуйте за гроші!"