![Черкащанка – абсолютна переможниця міжнародних змагань з бодіфітнесу в США](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/30152.jpg)
На одному з найпрестижніших чемпіонатів Америки з бодібілдінгу та фітнесу черкаську спортсменку визнали найкращою.
Рівень щорічних відкритих змагань "NPC Brooklyn Grand Prix" ("2012 Бруклін Гранд Прікс"), організованих комітетом фізичного розвитку США, що пройшли в Нью-Йорку на початку жовтня, вважається чи не найвищим у всьому світі. Тож титул "Абсолютної чемпіонки турніру", а також національна кваліфікація США, яка є перепусткою на участь у головному чемпіонаті країни, стали вагомою нагородою для черкаської спортсменки Юлії Бутової.
– В Америці, через велику конкуренцію, досягти права на участь у моєму виді спорту дуже нелегко, адже це можливо лише через спеціальний відбір, а також обов’язкову низку перемог, – розповідає Юлія.
Перша номінація – "Фітнес бікіні" (зріст до 170 см), в якій змагалася наша красуня-атлетка, принесла дівчині "золото". Юлія перевершила інших 19 учасниць зі США, Росії, Греції, Болгарії, Італії та інших країн, отримавши таким чином право боротися за перемогу в абсолютній номінації. За неї ж мали право змагатися переможниці усіх трьох категорій (Bikini A – зріст до 164 см, Bikini B – до 170 см і Bikini С – понад 170 см).
– В "абсолютній" категорії зі мною на сцені стояли американка та росіянка. Цікаво, що учасниця зі Сполучених Штатів народилася в Києві. Тож вийшло так, що трьома фіналістками чемпіонату стали представниці колишнього Радянського Союзу. Організатори змагань зазначили, що це безпрецедентний випадок, – ділиться Юлія Бутова.
Вперше до Америки дівчина приїхала півтора року тому і встигла взяти участь у торішньому чемпіонаті "NPC Brooklyn Grand Prix" (виборола "срібло") і в чемпіонаті Східної частини США (І місце у своїй категорії).
Для отримання цьогорічної перемоги Юлії знадобилося 4 місяці плідної підготовки, яка головним чином полягала в регулярних тренуваннях та жорсткій дієті.
– В моїй номінації поряд із фізичними формами оцінюється і загальна привабливість. Тож відпрацювання образу, костюмів – теж було не останнім завданням підготовки, – зазначає чемпіонка.
Сумлінна праця відкрила дівчині нові горизонти. Юлії вже надійшли пропозиції від американських організаторів шоу на участь у двох найближчих турнірах.
Атлет, який домігся високого рівня у США, стає фітнес-персоною світового рівня, тому запрошення до співробітництва від найвідоміших виробників спортивного харчування, фітнес-видань та інших комерційних організацій є невід’ємною складовою кар’єри спортсмена-переможця.
Не встигши сповна насолодитися ейфорією від жаданої перемоги, Юлія не розслабляється і ставить нові цілі. Так, енергійна дівчина вже навесні планує взяти участь у відомому чемпіонаті "Арнольд-класік".
– Участь у цих змаганнях – моє давнє бажання. До того ж, і з самим Арнольдом Шварценеггером уже час познайомитися, – всміхається Юля.
Тож наразі про приїзд додому дівчина лише мріє, адже поставлені цілі треба втілювати в життя. В Америці разом зі своїм чоловіком – професійним боксером, спортсменка представляє один із перших та найпрестижніших клубів США "The New York Athletic Club", в якому виховались сотні олімпійських чемпіонів. Тренування зі світовими зірками фітнесу без сумніву наближають її до нових великих перемог.
Крім цього в США Юлія здобуває освіту спеціаліста в області фітнесу та дієтології.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Черкащанка – абсолютна переможниця міжнародних змагань з бодіфітнесу в США"