![Уманське лісове господарство отримало диплом переможців](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/Goncharenko/996.jpg)
Днями, на базі Уманського лісового господарства, відбулось виїзне розширене засідання колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, яке провів керівник цього структурного підрозділу Юрій Кошин. У цьому заході взяв участь голова Уманської райдержадміністрації Анатолій Петренко. Лісівники Черкащини розглянули шляхи та особистий внесок кожного працівника щодо успішного завершення виробничих завдань і підсумували результати господарсько-фінансової діяльності та трудового суперництва лісгоспів за 9 місяців 2012 року.
Колегія розпочаласьз огляду нижнього складу Уманського лісгоспу. Головний інженер Василь Котенко ознайомив усіх присутніх із технологією проведення нижньоскладських робіт та розповів про особливості організації прийому, зберігання та відвантаження деревини.
Одним із основних питань, що розглядалось на засіданні, було будівництво лісових автошляхів. З новозбудованими лісовими дорогами учасники колегії мали змогу ознайомитись у Юрківському та Собківському лісництвах. Директор Уманського лісгоспу Іван Назаревич поділився з колегами досвідом щодо будівництва цих автошляхів, розповів про особливості технології ремонту та плани на майбутнє щодо створення й оновлення вже існуючих лісових «артерій». Зокрема, він зазначив, що всього в цьому році працівниками Уманського лісгоспу за кошти підприємства побудовано 5,2 км та відремонтовано близько 50 км лісових доріг.
За словами першого заступника начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Горди, лісгоспами виконано весь запланований об’єм робіт щодо організації протипожежних заходів, проведено санітарно-оздоровчі заходи з догляду за молодими насадженнями, на належному рівні забезпечено роботу щодо розведення та відтворення лісових культур. Особливу увагу доповідач приділив питанню забезпечення охорони лісових насаджень, вдосконаленню комплексу заходів із охорони праці та подальшому переходу підприємств на електронний облік деревини.
Про результати діяльності лісгоспів щодо реалізації деревини доповів начальник відділу використання лісосировинних ресурсів, технічної політики та охорони праці Михайло Лещишин. Він зазначив, що черговий квартал лісівники завершили із позитивним результатом, виконали плани заготівлі та реалізації сировини. Важливим залишається питання організації рубок оздоровлення та формування лісів, адже при правильному підході до роботи можливо забезпечити високу якість деревини та, відповідно, отримати більший прибуток.
Голова Уманської райдержадміністрації Анатолій Петренко подякував начальнику обласного управління за запрошення взяти участь у колегії, розповів про основні цьогорічні показники соціально-економічного розвитку Уманщини, головні результати та досягнення району.
− Уманський район – аграрно-промисловий край. Промисловими підприємствами району вироблено продукції на 68 млн. грн, що на 46,6 % більше відповідного періоду минулого року. Реалізовано промислової продукції на 69,3 млн.грн., або на 45,7% більше відповідного періоду минулого року.
Завдяки впровадженню у виробництво нових технологій, залучення інвестицій, технічному переоснащенню стабільно працюють ряд підприємств. Серед них, ДП «Уманське лісове господарство», яке очолює Іван Назаревич.
− Адже в 4 країни Європи експортується його продукція, − зазначив очільник району Анатолій Петренко.
Начальник управління Юрій Кошин подякував лісівникам Черкащини за роботу, зазначивши, що позитивна динаміка та хороші фінансові показники повинні бути збережені й у 4 кварталі 2012 року.
− Ми й надалі маємо стабільно та ефективно працювати, виконувати все заплановане, платити гідну заробітну плату, нарощувати темпи виробництва, – наголосив Юрій Андрійович.
Про підсумки господарсько-фінансової діяльності та трудового суперництва лісгоспів за перше півріччя поточного року доповіла начальник відділу економіки, фінансів та юридичного забезпечення Лариса Солтисік:
− Планові завдання з лісокультурного виробництва виконано. Усі підприємства спрацювали прибутково. Середня заробітна плата одного працівника за 9 місяців 2012 року становить 3511 гривень.
Приємно відзначити, що булаву першості та диплом переможця отримав Уманський лісгосп, який очолює директор підприємства Іван Назавревич. Друге місце посів Смілянський лісгосп (директор – Юрій Сегеда); третє – Звенигородський лісгосп (директор – Анатолій Проценко).
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
Уманської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Уманське лісове господарство отримало диплом переможців"