![У Смілі з’ясування стосунків між сусідами закінчилось трагедією](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/30029.jpg)
До чергової частини Смілянського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від лікаря швидкої допомоги про те, що під час виїзду на виклик, в одному з приватних будинків вони виявили труп 50-річного місцевого жителя, з синцями на тілі.
Правоохоронці негайно вирушили за вказаною адресою. Під час огляду місця події оперативники звернули увагу на те, що обстановка в будинку залишалась не порушеною. Стало зрозуміло – потерпілий отримав тілесні ушкодження в іншому місці. Перед працівниками міліції постало завдання з’ясувати, хто і де наніс чоловікові тяжкі тілесні ушкодження, які привели до смерті. В свою чергу судово-медичний експерт виніс свій вердикт – смерть чоловіка настала внаслідок отриманої травми грудної клітини, яка призвела до внутрішнього крововиливу.
При розмові зі старенькою мамою загиблого правоохоронці дізналися, що в її сина неодноразово виникали конфлікти із сусідом, який зловживав оковитою та в стані алкогольного сп’яніння не контролював свої дії. Також вона пригадала, що напередодні її син повернувся додому в нетверезому стані і пояснював, що випивав у цього ж сусіда. Наступного дня жінка побачила, що її син не піднімається з ліжка. На запитання про самопочуття чоловік відповів, що його турбує сильний біль у грудях. Коли приїхала швидка – було вже пізно, чоловік помер.
Правоохоронці розпочали пошуки зловмисника, який своїми діями призвів до смерті ні в чому неповинної людини. Місцеві жителі та сусіди потерпілого повністю підтверджували слова матері – напередодні трагедії чоловіка бачили у сусіда. Інформація про його конфлікти з місцевими мешканцями також знайшла своє підтвердження. Було зрозуміло – сусід потерпілого має пряме відношення до скоєння злочину. Працівники міліції негайно вирушили до будинку підозрюваного, де його й було затримано.
У міськвідділі міліції затриманий всіляко намагався ввести правоохоронців в оману, доводячи свою непричетність до скоєння злочину, але покази свідків та речові докази свідчили не на його користь. Під тиском речових доказів чоловікові не залишалося нічого іншого, як у всьому зізнатися. Як розповів затриманий, того вечора він разом з потерпілим вживав алкоголь у своєму будинку. Коли чоловіки були вже добряче п’яні між ними виникла суперечка яка переросла в бійку. Після такого "з’ясування" стосунків гість пішов додому, а наступного дня від отриманих ушкоджень помер.
Наразі за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження) санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Слідчі з’ясовують усі події того трагічного вечора, після чого справа буде передана до суду, який і вирішить міру покарання яку понесе затриманий за свої діяння.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Смілі з’ясування стосунків між сусідами закінчилось трагедією"