![Зразковий черкаський двір отримав баскетбольний майданчик](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/29990.jpg)
"Черкаські Мавпи" продовжують дарувати містянам баскетбольні конструкції. Цього разу у рамках акції "Баскетбольний двір" новий майданчик для вуличного баскетболу отримали мешканці будинку по вулиці Сумгаїтська, 36.
В останні теплі дні осені, БК "Черкаські Мавпи" спільно з заводом "ТЕМП" та ОБФ "Країна Баскетболія" зробили чудовий подарунок жителям Черкас. Мешканці будинку по вулиці Сумгаїтська отримали новий баскетбольний майданчик. На його урочисте відкриття прийшло чимало юних жителів і любителів баскетболу. Презентувати нове кільце та конструкцію завітали також гравець "Черкаських Мавп" Станіслав Сокур і дівчата з "Golden Ladies". У першій частині заходу Станіслав продемонстрував свої вміння, а в другій, група підтримки "Мавп" подарувала глядачам чудовий танцювальний подарунок.
"До цього часу у нас не було баскетбольного майданчику. Нещодавно голова нашого кооперативу подав заявку до "Черкаських Мавп" і завдяки ній ми отримали новий майданчик. Після того як його облаштували, діти постійно грають у баскетбол. Вони дуже задоволені, грають щодня, буквально живуть тут", – ділиться враженнями Тамара Брехуненко, мешканка будинку.
Пограти разом із гравцем Суперліги прийшло чимало охочих. Станіслав Сокур провів імпровізований матч проти місцевих дітей. У запеклому та водночас дружньому поєдинку переможця визначено не було. Дітей неабияк вразив високий зріст баскетболіста.
"Ми звернулися до БК "Черкаські Мавпи", написавши листа. Як тільки це зробили, нам подзвонили і сказали, що конструкція вже готова. Ми власними силами все встановили. І тепер кожного дня діти радіють, виходять після школи і грають. Хочемо, щоб наші діти займалися спортом", – зазначає Сергій Гвоздинський, голова правління ЖБК 73.
Після товариського матчу дітлахи ніяк не відпускали Станіслава Сокура. Баскетболіст "Черкаських Мавп" тривалий час спілкувався з ними. На думку Станіслава Сокура: "Такі акції приведуть лише до хорошого, заохочують дітей до здорового способу життя. Я вважаю, що "Черкаські Мавпи" молодці, що займаються такою пропагандою. Коли я починав займатися баскетболом, то баскетбольні кільця і щити були лише у школах. На вулиці можна було пограти тільки у футбол. Тому встановлення таких майданчиків гарно впливає на популяризацію не лише баскетболу, а й загалом здорового способу життя".
Наприкінці заходу, баскетбольну програму наситили своїм виступом дівчата з групи підтримки "Черкаських Мавп". "Golden Ladies" "зірвали" хвилю оплесків у глядачів.
Слід зазначити, що мешканці цього будинку неабияк піклуються про красу та охайність свого двору. Минулого року двір по вулиці Сумгаїтській, 36 став переможцем міського конкурсу "Оточи себе красою". Цьогоріч містяни продовжують свою участь у цьому конкурсі і жадають перемогти. Облаштований баскетбольний майданчик може серйозно допомогти їм у цьому.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Зразковий черкаський двір отримав баскетбольний майданчик"