![Вбивцю з Кам’янського району, що тікав на Полтавщину, затримали міліціонери](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/29888.jpg)
До чергової частини Кам’янського райвідділу міліції зателефонувала стурбована жінка і повідомила про те, що вона знайшла свого брата мертвим у його власному будинку. На місце події відразу прибули керівництво райвідділу і слідчо-оперативна група.
Як повідомила правоохоронцям сестра загиблого, її 42-річний брат останнім часом проживав один у власному будинку, був безробітнім та зловживав алкоголем із товаришами по чарці. Останнім часом його ніхто не бачив, а будинок залишався зачиненим.
Цей факт помітила сусідка потерпілого, адже раніше двері його будинку завжди були відчинені, а чоловіка можна було зустрічати по декілька разів за день. Про відсутність свого сусіда жінка відразу повідомила його сестру, яка проживає неподалік. По приїзду остання і виявила свого брата вже мертвим у власному будинку.
Оглядаючи будинок, де сталася трагедія, правоохоронці зрозуміли, що вбивство сталося в результаті виниклого конфлікту під час застілля. Також в будинку було знайдено безліч слідів, які залишив після себе зловмисник.
Правоохоронці розпочали оперативно розшукові заходи, опитували сусідів, перевіряли всіх, хто міг викликати підозру. Наполеглива роботи вже за декілька годин дала очікувані результати. З’ясувалося, що напередодні покійного бачили з одним з його товаришів "по пляшці".
Отримавши інформацію, з ким востаннє бачили загиблого, правоохоронці розпочали пошуки останнього. Спочатку міліціонери з’ясували особу підозрюваного, ним виявився 37-річний непрацюючий раніше судимий житель сусіднього села, який часто відвідував свого вже покійного приятеля. При перевірці за місцем проживання чоловіка вдома не виявилось. Правоохоронцям вдалося встановити його місце знаходження. Чоловік вже був «у бігах», він їхав потягом до сусідньої області. На одній із станції він був затриманий працівниками міліції та відразу доставлений до райвідділу.
На слідстві затриманий зрозумів, що в правоохоронців є вагомі докази, які підтверджують його причетність до вбивства. Це змусило чоловіка зізнатися в скоєному. Він розповів, що того злощасного дня разом із приятелем у нього вдома вживав спиртні напої. Коли оковита закінчилась, господар виявив бажання купити ще горілки і продовжити застілля. Грошей на придбання бажаного напою звісно не було, тому чоловік запропонував своєму гостеві обміняти його мобільний телефон на горілку. Ця пропозиція не сподобалася власнику телефону і він вказав, що буде йти додому. Господар будинку обурився на свого приятеля і почав погрожувати кухонним ножем перед його обличчям. Щоб втихомирити охочого до горілки чоловіка, гість вхопив держак від лопати і почав наносити удари по різних частинах тіла товариша. Коли господар впав на підлогу то нападник зачинив двері будинку на защіпку, а сам пішов додому.
Ввечері того ж дня чоловік вирушив потягом до Полтавщини, але правоохоронці його затримали.
По даному факту слідчим відділом Кам’янського райвідділу міліції порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 115 КК України (вбивство). За скоєння такого злочину чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вбивцю з Кам’янського району, що тікав на Полтавщину, затримали міліціонери"