Подробно
Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб привітав освітян з професійним святомУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 04-10-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб узяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників освіти, які сьогодні відбулися в ПК «Дружба народів». У переддень професійного свята Сергій Борисович наголосив на важливості цієї професії: «Щиро вітаю вас – інтелектуальну еліту Черкащини – з професійним святом! Святом, яке об’єднує всіх: дітей, батьків, вихователів, вчителів, майстрів, викладачів. Святом тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу в життя. Те, що ви сьогодні вкладете в молоде покоління, уже завтра стане нашим майбутнім». Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб привітав освітян з професійним святом"