![Делегація Черкаських рятувальників відвідала виставковий форум у Києві](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/29779.jpg)
З 26 по 28 вересня 2012 року у Києві проходив ХІ Міжнародний виставковий форум "Технології захисту/ПожТех-2012".
Щорічно виставка демонструє новітні досягнення вітчизняних та зарубіжних виробників у галузі протипожежного захисту, техногенної безпеки, засобів безпеки, аварійно-рятувального обладнання та засобів індивідувального захисту. У рамках Форуму проходять науково-практичні заходи, участь у яких беруть керівники та фахівці з безпеки промислових підприємств різних галузей виробництва, транспортної інфраструктури, будівельних, санаторної та готельної інфраструктури, медичних установ та інших організацій. Загалом, участь у заході, де були представлені найкращі світові зразки аварійно-рятувальної техніки та обладнання, взяло понад 100 підприємств та організацій з Росії, Чехії, Іспанії та Франції.
Відкриваючи виставку, виконуючий обов’язки Міністра надзвичайних ситуацій Віталій Бут зауважив що у сучасному світі не викликає сумнівів необхідність оснащення пожежних та аварійно-рятувальних служб сучасною технікою. Зокрема, він зазначив: "Щорічно нашу державу випробовують стихійними лихами та техногенними катастрофами. Щоб адекватно реагувати на різного роду надзвичайні події та ситуації, необхідно мати надійну техніку та якісне спорядження. Саме тому одним із пріоритетів у діяльності нашої держави є підвищення рівня безпеки наших громадян, а відтак подальший якісний розвиток і оснащення пожежних та аварійно-рятувальних служб сучасною пожежно-рятувальною технікою. Це завдання, які ставлять перед Міністерством Президент України та Кабінет Міністрів".
Серед основних напрямків розвитку пожежно-рятувальної служби Черкащини на думку начальника Територіального управління генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Михайловича Гвоздя повинно бути технічне переоснащення підрозділів сучасними зразками техніки та спорядження. Тож не випадково, за ініціативи Віктора Михайловича виставку у Києві відвідала представницька делегація Територіального управління Черкаської області, до складу якої увійшли фахівці різних служб Управління. Черкаські рятувальники не лише познайомились ближче з унікальною технікою та обладнанням, яке було представлене на виставкових стендах, а й обмінялись досвідом і знаннями із закордонними колегами.
Так, під час поїздки Черкащани мали змогу ознайомитися з унікальною пожежною низкопрофільною автодрабиною "VECO MAGIRUS М-32". Особливістю цієї німецької автотехніки є те, що маючи невеликі розміри, даний автомобіль завдяки вантажопідйомності люльки, дозволяє не лише рятувати людей з висотних будівель і споруд, а й забезпечувати підйом пожежних та вогнегасні речовини на висоту до 32-х метрів.
Важливість такої події для Черкаських фахівців важко переоцінити, адже цей захід дав змогу не лише більш детально вивчити сучасну пожежно-рятувальну техніку, а й зав’язати цікаві контакти із колегами Німеччини, Іспанії, Бельгії.
В рамках ділової програми Форуму було проведено XIV Всеукраїнську науково-практичну конференцію рятувальників, де із базовим докладом виступили психологи Територіального управління. Треба зазначити, що завдяки підвищеної уваги до цього підрозділу Віктора Гвоздя, психологічна служба Територіального управління вийшла на провідні позиції серед аналогічних служб інших обласних управлінь.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Делегація Черкаських рятувальників відвідала виставковий форум у Києві"