![УБОЗівці виявили у Смілі підпільну нарколабораторію (ФОТО)](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/29812.jpg)
До працівників УБОЗу надійшла оперативна інформація про те, що житель міста Сміла створив підпільну лабораторію по виготовленню штучно вирощеної марихуани.
Оперативні працівники розпочали копітку роботу з перевірки отриманих даних і невдовзі ця інформація знайшла своє підтвердження.
Як з’ясували працівники міліції, чоловік здійснював свою злочинну діяльність близько року. За цей час він встиг добре налагодити виробництво наркотичного зілля і організувати його поставки оптовими партіями до сусідньої області. Необхідно було негайно не тільки припинити злочинну діяльність наркоторговця, а й з’ясувати всіх інших фігурантів даної справи та осіб, які допомагали йому в кримінальному бізнесі.
Зловмисник поводився доволі впевнено і навіть не підозрював, що за ним пильно слідкують правоохоронці та документують всі його злочинні дії. Оперативники виявили цікаву закономірність: 39-річний чоловік окрім власного житла винаймає ще й приватний будинок, в якому щодня проводить доволі багато часу. УБОЗівці неочікувано «завітали» до загороднього будиночку зловмисника і впевнилися, що тут він займається вирощуванням далеко не овочів та фруктів. Саме в цьому будинку і було обладнано лабораторію для вирощування марихуани.
Під час проведення обшуку в орендованому будинку, працівниками УБОЗу було виявлено вхід до потаємної кімнати, замаскований під дверцята шафи, де і знаходилася лабораторія, яка була обладнана всією необхідної технікою, що дозволяло "мічуринцю" вирощувати марихуану в приміщенні, приховуючи її від зайвих очей. Стіни кімнати були обтягнуті білою матерією, цілодобово включені лампи денного освітлення, обігрівачі та зрошення сприяли росту рослин. На другому поверсі будинку чоловік обладнав сушарню, де висушував та подрібнював дбайливо вирощене зілля. З лабораторії оперативники вилучили 10 рослин марихуани, а при огляді горища будинку було виявлено близько 10 кілограмів коноплі у висушеному стані. Вилучені наркотичні речовини були направлені на дослідження до НДЕКЦ УМВС.
Невдовзі господаря лабораторії разом з його товаришем оперативники УБОЗу затримали на одній з вулиць міста Сміла. Чоловіків було негайно доставлено до Смілянського міськвідділу міліції, де при спілкуванні з слідчими, під тиском вагомих доказів вони визнали свою вину. Також варто зазначити, що при огляді автомобіля, в якому перебували чоловіки, правоохоронці виявили під сидінням пакет з подрібненою коноплею.
Стосовно затриманих вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 307, 309, 310 Кримінального кодексу України санкція яких передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років. Наразі правоохоронці встановлюють повне коло осіб, що були причетні до даної злочинної діяльності.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "УБОЗівці виявили у Смілі підпільну нарколабораторію (ФОТО)"