![Українські правоохоронці та ізраїльські поліцейські гідно несли службу в Умані](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/29592.jpg)
Хасиди-паломники, які прибули для святкування Рош а-Шана до могили рабі Нахмана, роз'їхалися з Умані. Період паломництва на Рош-ха-Шана-5773 тривав з 12 по 21 вересня.
Всього в Умані в цьому році, за даними МВ УМВС, одночасно перебували більше 23 тисяч хасидів-іноземців, серед них півтори тисячі дітей і 30 жінок. Хасиди-паломники з'їхалися з 24 країн. Цей рік відзначений рекордною кількістю дітей і приїздом великої кількості місцевих хасидів, – повідомила медіа-проекту Елеонори Гройсман «Київ єврейський» помічник начальника Уманського МВ УМВС по зв'язках із громадськістю та пресою майор міліції Людмила Поліщук.
У цей період в Умані за охорону громадського порядку відповідав зведений загін українських правоохоронців з числа працівників апарату Управління, стройових підрозділів, фахівців вибухотехнічної служби МВС України, кінологів, "Беркута", фахівців МНС України, під керівництвом полковника міліції Івана Корсуна.
Разом з українськими правоохоронцями підтримував правопорядок загін ізраїльських поліцейських, у складі 12 осіб.
Зведений загін правоохоронців при істотній підтримці ізраїльських поліцейських гідно несли службу з охорони правопорядку.
21 вересня під час урочистого шикування з нагоди відбуття ізраїльських поліцейських і закінчення роботи українського зведеного загону українські правоохоронці дуже високо оцінили внесок ізраїльських колег у забезпечення безпеки хасидів-паломників, недопущення суспільно небезпечних актів під час святкування в Умані брацлавських хасидів єврейського Нового року Рош а-Шана і проведення паломниками культових обрядів на могилі цадика Нахмана.
За сумлінне виконання службових обов'язків, проявлений при цьому професіоналізм і компетентність, безпосередню активну участь в охороні громадського порядку, службовцям України і Ізраїлю, що виявили високий професіоналізм і компетентність при виконанні службових обов'язків, були вручені нагороди і почесні грамоти МВС України. На урочистому заході був присутній мер Умані.
Всі дії, успіхи та недоробки правоохоронців та інших служб, задіяних у забезпеченні паломництва на належному рівні, ще будуть проаналізовані. В цілому зустріч Рош-ха-Шана-5773 пройшла спокійно, вважають в Уманській міліції. За весь період масового паломництва була зафіксована крадіжка українцем сумки хасида, яка була розкрита по гарячих слідах. І затриманий паломник, що знаходився без прав за кермом автомобіля, було складено адмінпротокол. Будуть підведені підсумки, і зроблені висновки на наступний рік. Але вже зараз можна сказати, що в цьому році не було серйозних конфліктів між місцевими жителями і хасидами. На тожественность побудові була відзначена заслуга українських правоохоронців у профілактиці та недопущенні таких конфліктів, забезпеченні охорони громадського порядку на належному рівні.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Українські правоохоронці та ізраїльські поліцейські гідно несли службу в Умані"