Колонка редактора
Як відомо, білборди, які стовбичать на узбіччі всіх українських доріг та міських вулиць, коштують шалених грошей. Та це не зупиняє політиків від масового скуповування цих рекламних щитів – адже так хочеться пошвидше знову вмоститися у рідне, продавлене не спиною сидіння депутатського крісла…
На Черкащині – пошесть обстрілу заполітизованих білбордів фарбою зарядів пейнтбольної зброї. Як веснянками, вкрилися плямами від цих пострілів спочатку обличчя Тимошенко і Яценюка на рекламі об’єднаної опозиції, а потім – Кличка та інші, окрім бордів провладних мажоритарників і Партії регіонів.
Втім, остання здатна сама як ніхто заплямувати свої щити банальними помилками. В Черкасах не так давно був неабиякий скандал, коли регіонали з якогось дива використали у своїх агітплакатах зображення емблеми ООН, чим викликали протест представництва вказаної міжнародної структури.
Тепер – свіжий всеукраїнський скандал навколо білбордів Партії регіонів. Хтось замість подякувати керівній і спрямовуючій силі за "покращення", нарив, невдячний, у Інтернеті, звідки походить зображення щасливої родини на білборді ПР з лозунгом "Від стабільності - до добробуту". Як пишуть сайт "Головне" та інші всеукраїнські видання, родина на фото – американська. Авторські права на знімок належать компанії Shutterstock (США) – це з її сайту взяте фото родини, яка начебто стала щасливою через те, що в далекій Україні править ПР. Вартість скачування у будь-якому форматі цього фото в Інтернеті – сто доларів.
Серйознішим став рекламний прокол союзників регіоналів по парламентській більшості у парламенті. Діючи за принципом "Моя хата скраю – нічого не знаю", любителі червоного нині активно відмежовуються від союзників, розігруючи роль невдоволених «владою олігархів». При цьому виводять тих "олігархів" на чисту воду найдорожчими методами – через телебачення та зовнішню рекламу. Чи то посоромилися фотографувати "хатинки" вітчизняних товстосумів, чи просто вирішили заодно покатувати ще й "западних буржуінов", але на своїх білбордах з вимогою "Вєрнуть захвачєнниє зємлі!" комуністи зобразили фото з віллами на березі… грецького острова Скіатос, оточеного Егейським морем. Яким чином і коли греки, за версією КПУ, "захватілі" цей острів – залишається загадкою, як і те, відбили ці скелі нащадки еллінів у держави Україна чи персонально у комуністів.
Скажете, це все дрібниці: те, що у білборди одних партій і кандидатів не промахуються стрільці-пейнтболісти, а на інших рекламних партщитах – таки "промахуються" піарники з тим, що зобразити? Погоджуюсь. На фоні тих промахів, які зроблено в економіці і реформах, подібні речі – таки дійсно дрібниці.
А от законопроект про наклеп та образу, у першому читанні проштовхнутий під шумок нинішніми нардепами ВР не менш швидко, аніж законопроект про мови – річ набагато серйозніша. "Народним обранцям" або ж як їх називає сам народ "обраним танцям" навіть не муляє різка заява міжнародної організації "Репортери без кордонів" - про те, що це – відкат до печерних часів залякування журналістів. Тоді навіть за незлобливу сатиру на адресу чиновників можна буде відповісти, як за наклеп.
Знаєте, таких речей не очікував (хоча що вже там після "мовного" законопроекту!). Але такого не допускав жоден із "папєрєдніків" нинішньої влади. Вже не казатиму про Ющенка, але ж цей ганебний закон прибрав був ще Кучма! Правду колись казав Данилович: "Ви ще згадаєте Кучму"...
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Регіонали ощасливили громадян США, а комуністи хочуть "повернути" Україні грецький острів"