Традиційна зустріч рятувальників із вихованцями дитячого будинку компенсуючого типу Черкаської обласної ради, відбулась на День рятувальника у Черкасах.
На цю зустріч, яка майже співпала із Днем рятівника нетерпінням чекали якспівробітники МНС так і діти.
Якщо для рятувальників, це завжди щирість у спілкуванні та надзвичайна емоційність, то для вихованців закладу, це можливість зануритися у казкову атмосферу дитячих мрій, відчути себе важливим, доторкнутися до дорослого світу.
Співробітники територіального управління на чолі із начальником Територіального управління МНС генерал-майором служби цивільного захисту Віктором Гвоздем завітавши до закладу стали гостями яскравого свята, яке діти підготували спеціально для цієї зустрічі.
Вітальні вірші, запальні танці, жартівливі співи були настільки зворушливими, що рятувальники розчулено спостерігаючи за кожним з учасників маленького концерту незчулися як потрапили під магію дитячої щирості.
Після концерту вогнеборці, спільно із вихователями провели з дітлахами, кілька повчальних ігор. Вихованцям дитячого будинку пояснили, як правильно викликати рятувальну службу, переходити дорогу, поводити себе в лісі та водоймах, основні небезпеки сучасного середовища.
Повчальна частина з концертної зали плавно перейшла на вулицю де відбувся пожежний майстер-клас. Пожежно-рятувальний автомобіль подавав воду та піну, надував вантажопідйомні подушки, майорів сигнальними вогниками та сиреною.
– Вони як губка. Вони все вбирають у себе з самого дитинства. Ми ж не тільки техніку показуємо, ми ще й пояснюємо правила пожежної безпеки, – говорить начальник Територіального управління МНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь, – дивно, але дізнатися як влаштовані пожежна машина, для чогопотрібні костюм вогнеборця, обладнання та спорядження було цікаво не лише хлопцям а й дівчатам.
– Начальник групи рятувальних робіт Вадим Речко – одягнувши спеціальний костюм, та потрапивши у оточення надзвичайно уважних слухачів, розповів про призначення кожного предмету своєї екіпіровки. Дітвора дізналася про те, як захищає рятувальника "бойовка" та каска, навіщо потрібні забрало на шоломі, карабін та сокирка на ремені.
На згадку про цей день рятувальники передали і вихователям і дітям подарунки: солодощі, сувеніри, розмальовки та пізнавально-розважальні книжки спеціально розроблені для кількох вікових категорій та інші приємні сюрпризи.
Прощаючись усі, і дорослі і діти не приховували свого задоволення від спілкування, навіть погода, зранку похмура зацікавившись подією, приборкала прохолодний вітер та увімкнула сонце.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Дітлахи отримали пожежний майстер-клас від черкаських рятувальників (ФОТО)"