![Тетяна Прітченко проаналізувала роботу Канівської районної влади за перше півріччя 2012 року](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/Goncharenko/730.jpg)
19 вересня заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко взяла участь у сесії Канівської районної ради. Вона привітала присутніх із тим, що Канівський район впевнено зайняв перше місце в обласному рейтингу за всіма економічно-соціальними показниками.
– Приємно відзначити, що заробітна плата в районі – найбільша на Черкащині, повністю відсутня її заборгованість, – зазначила Тетяна Федорівна.
Окрім досягнень району, заступник голови ОДА відмітила й ті питання, над якими районній владі необхідно попрацювати. Так, відсутні прямі іноземні інвестиції в економіку району, низький обсяг товарообороту та наданих послуг населенню, необхідно пришвидшити посів озимих культур, посилити роботу з профілактики злочинності, особливо в навчальних закладах. Є проблеми у питаннях, що стосуються захисту прав дітей. Необхідно покращити роботу в підписанні соціальних угод із підприємствами.
–Але я впевнена, що всі ці завдання вам під силу, тому хочу побажати подальших успіхів на благо району, області й країни, – наголосила Тетяна Прітченко.
У ході сесії голова Канівської райдержадміністрації Олексій Гика звітував про економічно-соціальний розвиток району за перше півріччя 2012 року.
За його словами, Канівський район у першому півріччі мав високі показники.
– Це – вагомий внесок в економіку області, 16 % обласного показника – по реалізованій продукції, 21 % – загальнообласного обсягу виробленої тваринницької продукції, – зазначив очільник району. – Сільськогосподарські підприємства району збирають чудовий врожай, середня врожайність становить 47,3 ц/га (друге місце в області).
За останній рік на виконання програм «Будуємо нову Черкащину» та «Будуємо нову Канівщину» було відновлено 54 км вуличного освітлення, побудовано три свердловини. Проводиться колосальна робота щодо найбільш болючого для населення питання – ремонту та будівництва доріг. Так, за словами голови райдержадміністрації Олексія Гики, у 2010 році було відремонтовано доріг на суму 3,4 мільйона гривень, у 2011 році – 31 млн. грн., а за перше півріччя цього року вже використано 8 млн. грн. Багато було вкладено і в сферу охорони здоров’я та освіти.
– З метою реалізації ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо соціально відповідального бізнесу в 2012 році для покращення закладів охорони здоров’я було залучено 1,8 мільйона гривень. Та справжнім проривом стало будівництво нового приміщення поліклініки, яке вже незабаром плануємо ввести в експлуатацію, залишаючи за собою завдання – наповнити поліклініку новим, сучасним обладнанням, – повідомив Олексій Гика.
Також на сесії розглядалися питання виконання районних програм забезпечення пожежної безпеки, про підготовку закладів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду, програму підтримки та розвитку сільських клубних закладів на 2012 рік, вносили зміни до комплексної програми профілактики злочинності, програми Турбота.
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
апарату Канівської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Тетяна Прітченко проаналізувала роботу Канівської районної влади за перше півріччя 2012 року"