![Анатолій Безверхній привітав катеринопільчан зі святом – Днем селища](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/1291.jpg)
15 вересня у Катеринополі відбулися урочистості – День селища. З цієї нагоди до населеного пункту завітав заступник голови облдержадміністрації Анатолій Безверхній.
В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Олексій Бардаченко, селищний голова Сергій Димчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств та установ, жителі та гості селища різних поколінь.
Анатолій Безверхній від імені голови облдержадміністрації, Героя України Сергія Тулуба вручив цінні подарунки. Заслужений працівник культури, керівник народного аматорського чоловічого ансамблю «Калниболотський курінь» Анатолій Волинець та лікар-ендокринолог центральної районної лікарні Андрій Приходько за сумлінну працю та високий професіоналізм отримали телевізори.
– Приємно, що селище Катеринопіль – край працелюбних і щирих людей, справжніх патріотів, які зустрічають своє свято на радісній хвилі, у піднесеній атмосфері відродження традицій та добрих, щасливих сподівань у завтрашньому дні. Цьому сприяє напружена робота органів обласної і районної виконавчої влади щодо втілення в життя програм, направлених на підвищення рівня соціально-економічного розвитку нашої мальовничої Черкащини, а також забезпечення виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, – підкреслив Анатолій Безверхній. – Тож, прийміть найщиріші вітання з Днем селища та побажання міцного здоров'я, творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості й далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради розбудови і розквіту нашої батьківщини.
Привітав односельців та славних земляків, чиїми досягненнями гордиться Катеринопіль, голова райдержадміністрації Олексій Бардаченко.
– З величезним почуттям гордості вітаю Вас, шановні односельці! Щодня кожен з Вас, своєю працею возвеличує рідне селище, робить усе для того, аби цей маленький, чарівний куточок України, в якому випало жити і працювати, процвітав і ставав ще кращим. Сьогодні селище живе, розбудовується, з кожним роком з’являються нові соціальні об’єкти, поліпшується благоустрій. І в цьому велика заслуга Вас, славні катеринопільчани, – наголосив очільника району.
Також Олексій Бардаченко розповів про славні здобутки Каеринопільщини. Зокрема, відзначив, що тільки за два останні роки здійснено капітальні ремонти у двох відділеннях районної лікарні, відкрито дошкільну групу, і зроблено ремонт дитячого садочка у селищі Єрки, відремонтовано школи, будинки культури і ФАПи.
– Багато уваги приділяється в районі розвитку фізкультури і спорту: побудовано три багатофункціональні спортивні майданчики. Яскравим свідченням турботи влади про розвиток спорту і здоров`я населення є наш районний стадіон «Колос», де проведено широкомасштабну реконструкцію спортивного майданчика. У селищі вдалося відремонтувати дороги, здійснити ремонт моста, встановити освітлення вулиць, зробити ремонти об`єктів соціальної сфери. Але ми не будемо зупинятися на досягнутому, а й надалі спільно працюватимемо над вирішенням актуальних питань щодо зростання рівня добробуту і благополуччя громади. Вірю – разом ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку селища.
У ході свята було продемонстровано прекрасні таланти аматорів народних умільців. Усі мали змогу побачити мальовничі вишиванки, картини, вироби з бісеру та металу, інші художні зразки, а також послухати концерт у виконанні працівників районного будинку культури, аматорів сцени та потанцювати на тематичній дискотеці.
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків із громадськістю у справах преси та інформації Катеринопільської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Анатолій Безверхній привітав катеринопільчан зі святом – Днем селища "