Подробно
На Канівщині відкрили новий баскетбольний майданчикУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 18-09-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() У селі Бобриці Канівського району відбулося свято – збудували новий баскетбольний майданчик. З нагоди його відкриття до населеного пункту завітали голова районної ради Михайло Бала, перший заступник голови райдержадміністрації Галина Москаленко, заступник голови РДА Лариса Некраса та гравці баскетбольного клубу «Черкаські мавпи» Чарльз Томас та Олександр Неруш. Спортсмени не тільки показали майстер-клас із гри в баскетбол для наших школярів, а й взяли участь в імпровізованій товариській зустрічі. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "На Канівщині відкрили новий баскетбольний майданчик"