![Володар](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/29362.jpg)
Завдяки перемозі нашого земляка – черкасця Василя Ковальчука у стрільбі з пневматичної гвинтівки – цього року на Параолімпійських іграх в Лондоні замайорів прапор України, вкотре довівши всьому світу високий рівень наших спортсменів.
Сам же призер стверджує, що перемогу він здобув завдяки підтримці величезної кількості людей, які в нього вірили. Окрім близьких і рідних, це – тренери і спортсмени, з якими доводилось ділити радість і біль спортивних буднів, а також тисячі земляків, які усім серцем вболівали за наших паралімпійців.
У розмові Василь Ковальчук зауважив, що у професійному спорті він з 2009 року – коли вперше виїхав на Чемпіонат України, де успішно дебютував, виборовши золоту медаль. Відтоді звичайне юнацьке захоплення, яке розпочалось ще у 1993 році зі стрільби у тирах, а після – заняттях кульовою стрільбою у Черкаському обласному центрі "Інваспорт" та ДЮСШ, переросло у справу всього життя.
Василь Володимирович вдячний, що його захоплення поділяють близькі – сім’я (разом з дружиною вони виховують двох дітей: сина, 18 років та доньку, 15 років), а також керівництво та колеги по роботі на ВАТ "Черкаський автобус", які відпускають його на змагання та спортивні збори. За його словами, коли є розуміння і, так би мовити, "закриті усі тили", можна спокійно займатись улюбленою справою, налаштовуючись на перемогу.
За роки тренувань та успішних виступів у спортивній "скарбничці" Василя Ковальчука зібралось майже зо три десятка медалей найвищого ґатунку, серед яких – "золото", зароблене на цьогорічній літній Паралімпіаді в Лондоні.
Проте спочивати на "лаврах слави" досвідчений спортсмен не збирається. Каже, що тепер важливо втримати свої досягнення. Адже, виборовши олімпійське золото, просто не має права в подальшому показувати гірші результати. Отож і надалі працюватиме над собою, удосконалюючи майстерність у стрільбі та підтримуючи на належному рівні спортивну форму.
– Своїм прикладом я прагну показати молодим спортсменам, особливо – паралімпійцям, що все реально, якщо до цього прагнути усією душею, докрадаючи максимум зусиль для досягнення омріяної мети, – наголосив Василь Володимирович.
За його словами, на Паралімпіаді в Лондоні збірна України (до якої ввійшов і Василь Ковальчук, принісши золоту медаль) показала, що наша країна виховала сильних спортсменів і її знатимуть з сильного боку.
А от щодо життєвих мрій, то у визнаного спортсмена вони цілком людські і щирі.
– Хочеться, щоб все було добре в житті: щастя, здоров’я, достаток. Хочеться бачити всіх людей щасливими. Щоб у нашій державі підвищувався рівень життя. Бо коли виїжджаєш за кордон і бачиш інший світ: чисті вулиці, соціальний захист і турботу держави про своїх громадян, особливо – людей з обмеженими можливостями, пенсіонерів, то розумієш, що Україні є до чого прагнути. Але сподіваюсь, що і в нашій державі також буде так, – зауважив Василь Володимирович.
А ще – наголошує, що в кожній складній ситуації: в житті чи спорті завжди потрібно бути оптимістом і всупереч усьому – шукати вихід, долаючи власну проблему. Адже своїм прикладом Василь Ковальчук довів, що люди з обмеженими фізичними можливостями можуть жити яскравим, повноцінних життям, досягаючи високих результатів в улюбленому занятті.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Володар "золота" на Паралімпіаді в Лондоні: "Головне – бути оптимістом""