![](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/29392.jpg)
Вчора у Києві відбувся доволі незвичний і водночас символічний товариський матч. На паркеті спорткомплексу "Авангард" зустрівся досвід і молодість.
По один бік барикад була команда Ліги Монстрів – "UDави", а по інший – команда "Черкаські Мавпи-96". Щоправда, склад чемпіонів України у своїй віковій категорії був підсилений двома гравцями основи: Вінсентом Хантером та Максимом Пархоменком. Головними ініціаторами цього товариського матчу стали: меценат черкаського баскетболу – Михайло Бродський та міністр фінансів України – Юрій Колобов. Обидва стали активними учасниками цього теплого баскетбольного матчу. Бродський палко вболівав на трибунах, а Колобов «запалював» своїх партнерів по команді на ігровому майданчику.
Перша половина зустрічі пройшла за відчутної переваги гостей, які впевнено домінували в трисекундній зоні. Команда Максима Міхельсона почала вигравати вже після першої десятихвилинки з впевненою різницею – 9:16. Цікаво, що саме на майданчику "Авангарда" свого часу "Черкаські Мавпи-96" вигравали своє перше золото ВЮБЛ. Тодішні лідери команди – Кобець та Голік – добре постаралися і у звітному матчі оформили на двох близько двадцяти очок. Активність молодих гравців нашої команди не давала спокою іменитим суперникам. Рубан, Хижняк та Борисенко стабілізували ситуацію у "фарбі", а Черногор, Колобов та Мирзак кинулися скорочувати різницю в рахунку. Цим кияни займалися всю другу половину матчу. Перелом у грі міг настати в заключному періоді, коли дальня артилерія запрацювала у виконанні Юрія Колобова. Снайпер влучив три дальні і підкріпив їх двома з лінії, що скоротило різницю до -3 – 57:60. Однак заключні хвилини напруженого матчу пройшли під знаком Максима Пархоменка, який здобув важливі очки і допоміг молодій команді здобути перемогу – 68:63. Найрезультативнішим у цій грі став саме Пархоменко, який зібрав 26 очок.
Юрій Колобов: "Мені дуже сподобалась сьогоднішня гра. По ходу сезону ми також багато граємо проти молодих команд. Сьогоднішню гру я відзначу. Це дійсно талановита молодь, у якої велике майбутнє. Щодо нашої гри, то в нас не все виходило, але сьогодні головне – не результат. Персонально я завдяки баскетболу відволікаюся від буденності та справ і відпочиваю. Сьогодні я відчуваю себе відпочившим і впевнений, що завтра буду повен сил".
Максим Міхельсон: "Про цей товариський матч ми дізналися тільки два дні тому і, можливо, були не повністю готові до нього. Для молодих хлопців це важлива школа, адже сьогодні по різні боки проти них грали авторитетні та досвідчені гравці. В нашій команді був Хантер і Пархоменко. У них – також низка відомих баскетболістів".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости ""Черкаські Мавпи" переграли зіркових "UDавів""