![ДТП на Уманщині спровокувало мітинги (ФОТОРЕПОРТАЖ)](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/29072.jpg)
ДТП між джипом "Мерседес" та легковиком "Деу Нексія", що трапилась 1 вересня неподалік міста Умань, спровокувала мітинги в Умані та Черкасах проти свавілля на дорогах.
Як повідомили правоохоронці, "Daewoo Nexia", якою керував 25-річний, інспектор міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Дмитро Гуртовий, зіткнулася із "Mercedes-Benz GL 550".
Того вечора Дмитро повертався з друзями із дендропарку "Софіївка". Висока швидкість "Mercedes’а" та розворот водія "Daewoo" у невстановленому місці, і як результат – ДТП, в якій загинув водій легковика Дмитро Гуртовий, важко поранено його пасажирів – дівчину і ще двох чоловіків. Коли на місце дорожньо-транспортної пригоди прибули екіпажі ДАІ, у джипі залишився лише один чоловік. У той же час свідки стверджують, що за кермом "Mercedes’а" була жінка, а в салоні – кілька чоловіків. Після аварії вони зняли з "Mercedes’а" номери, пересіли в позашляховик, який їхав позаду, і втекли з місця ДТП, не викликавши ні "швидкої", ні міліції.
Незабаром у ЗМІ з'явилася інформація, що до аварії причетний нардеп і кандидат у депутати від ПР Антон Яценко. Щоб спростувати це, Яценко у понеділок дав одразу дві прес-конференції у Черкасах і Києві. Депутат заявив, що позашляховик належить його сестрі, але в авто не було ні її, ні його, а за кермом був водій. Однак той нічого вдіяти не міг, бо правила порушив загиблий.
"Зараз майже точно відомо – нетверезий водій зробив порушення правил дорожнього руху. І, на жаль, ця людина працювала в правоохоронних органах. Тобто класичний такий приклад, коли наявність службового посвідчення чи то інших якихось речей, присутність в "органах" дозволяє вживати алкогольні напої за кермом", – заявив Антон Яценко у Черкасах. На запитання, звідки він має таку інформацію, адже експертиза тільки триває, нардеп повідомив, що спілкувався з начальником ДАІ Уманського району.
– Нехай не оскверняють пам'ять нашої дитини, Дмитро не мав жодного порушення за шість років. Ось були похорони, його три кілометри люди на руках несли, – розповідає батько загиблого, Микола Гуртовий. – А те, що він купив батьку уманського пива, яке знайшли в машині, хіба це злочин?
– ДТП сталась біля автозаправної станції "Лукойл", – розповідає один із волонтерів організації "Мотохелп", що став свідком ДТП. – Рік тому на цьому ж місці була подібна аварія – між мотоциклом та автобусом. Тоді крапки над "і" розставив відеозапис із камер спостереження автозаправної станції. Проте цього разу подивитись відео не вдалося. Дуже дивно, що з автівки зняли номерні знаки.
– Коли ми захотіли подивитись на ушкоджений джип та приїхали до штрафмайданчика, автомобіля там не знайшли, – розповідає кандидат у нардепи і конкурент пана Яценка по виборчому округу №200 Богдан Хмельницький. – На мою думку, так намагаються приховати злочин.
Батько загиблого водія у розпачі – він поховав єдиного сина. Але крім слів співчуття чує і вимоги – адвокати хочуть з нього грошей. На ремонт "Mercedes’а"…
– Ввечері приїхали. Не спитали, чи загинула моя дитина, вони питали, хто буде сплачувати збитки.
Двоє друзів Дмитра зараз у лікарнях із важкими травмами, третього вже виписали. Один телефоном розповів, що дзвонили невідомі і натякали, щоб не говорили зайвого.
Нині порушено кримінальну справу. В уманській районній прокуратурі, де проводять розслідування, від коментарів утримуються. Але "не для преси" розповідають про шалений тиск. Уже зараз розглядається варіант "обоюдки" – так називають ситуацію, коли правила порушили обидві автівки. Тільки якщо "Mercedes" ще можна відремонтувати, то життя людини уже не повернеш...
Щоб переглянути фоторепортаж, клікніть на фотоапарат, розміщений у верхньому лівому куті над ілюстрацією.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "ДТП на Уманщині спровокувало мітинги (ФОТОРЕПОРТАЖ)"