![Досягнення освітян Чигиринщини розглянуто під час серпневої конференції](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/Goncharenko/459.jpg)
Вже стало доброю традицією у освітян збиратися в кінці серпня на свою велику педагогічну раду, щоб підвести підсумки минулого навчального року, обговорити основні проблеми і завдання галузі та визначити реальні шляхи їх вирішення. 30 серпня привітно відкрив свої двері для майстрів педагогічної справи районний Будинок культури, в якому відбулась районна конференція працівників освіти Чигиринщини. В її роботі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олексій Головко, голова райдержадміністрації Олександр Цисаренко, голова районної ради Ганна Совгира, заступник голови районної адміністрації Василь Турик, начальник відділу освіти Валентина Коркоць, міський голова Сергій Тимченко, керівники установ, організацій, підприємств, сільські голови та педагогічні працівники.
В урочистій обстановці учасники конференції привітали квітами та подарунками ветеранів педагогічної ниви: Ганну Кулинич та Ольгу Башлик (Тіньківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Лідію Івахненко та Лідію Петренко (Матвіївський НВК І-ІІ ст.), Надію Матюшенко (Рацівський НВК І-ІІІ ст.), Анатолія Тараненка, Тетяну Сирівець та Галину Смагленко (Чигиринська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.).
Директор Матвіївського НВК І-ІІ ступенів Лідія Івахненко від імені досвідчених педагогів звернулася до молодих спеціалістів – цьогорічних випускників вищих навчальних закладів:
– Пам’ятайте, що успішно навчати і виховувати може лише той вчитель, який любить дітей, свою справу і завжди прагне до професійного вдосконалення. Хай буде щирим ваше серце і світлим розум.
Начальник відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації Валентина Коркоць у своєму виступі підбила підсумки розвитку дошкільної, загальносередньої, позашкільної освіти у 2011-2012 навчальному році, проаналізувала всі досягнення освітньої галузі району та окреслила завдання на новий 2012-2013 навчальний рік, відмітивши важливість впровадження нового змісту початкової школи.
Звернулися до освітян зі словами привітання з початком нового навчального року і представники обласної та районної влади.
Заступник голови облдержадміністрації Олексій Головко, вітаючи учасників конференції, детально зупинився не тільки на досягненнях галузі, але й загострив увагу на необхідності налагодження більш тісної співпраці навчальних закладів із санітарно-епідеміологічною станцією та центральною районною лікарнею. Усім освітянам району він побажав доброго здоров’я, натхнення, здійснення творчих задумів у роботі, радості, благополуччя та вдячних вихованців. А Боровицькому НВК та Головківському НВК вручив сертифікати на комплекти комп’ютерної техніки.
Голова Чигиринської районної адміністрації Олександр Цисаренко подякував працівникам освітянської галузі за їх нелегку самовіддану працю на ниві навчання і виховання майбутньої нашої держави, високоосвічених громадян, патріотів незалежної України і запевнив, що районна влада завжди допомагатиме у вирішенні проблем.
– Відрадно, що вчителі шкіл району проводять послідовну і цілеспрямовану роботу з обдарованою молоддю. В нашому районі на виявлення і розвиток творчих, обдарованих та інтелектуально розвинених дітей спрямовані заходи районної Програми роботи з обдарованою молоддю на 2011-2015 роки. Сформовано районний банк даних «Обдарованість», у якому налічується 205 талановитих учнів. Трьох з них вже відзначено стипендіями. Робота в даному напрямку буде продовжена. За ініціативи райдержадміністрації до Дня Вчителя нинішнього року започатковано вручення премій учителям у номінаціях «Кращий директор», «Кращий учитель», «Кращий вихователь», – наголосив Олександр Цисаренко.
Окрім цього районний очільник зазначив, що найближчим часом у школах буде введено посади медичних сестер, які стежитимуть за станом здоров’я дітей під час навчального процесу та своєчасно надаватимуть за необхідності медичну допомогу.
Голова районної ради Ганна Совгира побажала педагогам творчої наснаги, високого професіоналізму у здійсненні завдань, поставлених перед сучасною освітою, успіхів, здоров’я та людського щастя.
Керівники обласної та районної влади нагородили Почесними грамотами кращих працівників освітянської галузі.
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю
апарату Чигиринської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости " Досягнення освітян Чигиринщини розглянуто під час серпневої конференції "