![Анатолій Безверхній провів виїзне засідання обласного оперативного штабу з питань підготовки до роботи об’єктів ЖКГ в осінньо-зимовий період 2012-2013 років](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/Goncharenko/441.jpg)
29 вересня заступник голови облдержадміністрації Анатолій Безверхній провів у м. Звенигородка чергове виїзне засідання обласного оперативного штабу з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років. У ньому взяли участь члени штабу, заступники голів райдержадміністрацій та міських голів, відповідальні за житлово-комунальне господарство, начальники управлінь (відділів) ЖКГ міськвиконкомів та райдержадміністрацій, керівники комунальних підприємств області.
Відкриваючи засідання, заступник голови ОДА Анатолій Безверхній наголосив на тому, що на виконання відповідного розпорядження голови облдержадміністрації Сергія Тулуба, питання підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 року перебувають під особливою увагою облдержадміністрації. Він закликав учасників зібрання взяти під контроль забезпечення виконання основних заходів щодо завершення ремонтних та підготовчих робіт на всіх об’єктах життєзабезпечення населення області з тим, аби в області своєчасно розпочався опалювальний сезон. Якщо ж якісь нагальні проблеми неможливо вирішити на місцях – своєчасно інформувати про це членів штабу.
Анатолій Безверхній зауважив, що всі заходи з підготовки до зими необхідно завершити до настання холодів.
На засіданні обласного оперативного штабу йшлося про обсяги виконаних робіт. Загалом, за звітний період планувалося підготувати до роботи в осінньо-зимових умовах 162 котельні, 3577 житлових будинків, 661 шкіл, 426 дитячих садка, 766 заклади охорони здоров’я та 14 стаціонарних закладів соціального захисту населення.
Станом на 29.08.2012 підготовлено 90% котелень, теплових мереж, ЦТП, прокладено теплоізольованих труб, житлових будинків, здійснено ремонт покрівель, опалювальних систем та систем холодного водопостачання; водопровідних та каналізаційних мереж; водопровідно-насосних та каналізаційних станцій, водопровідних та каналізаційних очисних споруд, свердловин.
Гірший поки що показник виконання капітального ремонту вулиць і доріг, який становить 65% від запланованих робіт.
Наближається до завершення підготовка спеціалізованої прибиральної техніки (87%).
На засіданні оперативного штабу йшлося також про стан розрахунків комунальних підприємств за спожиті енергоносії.
Рівень розрахунків підприємств теплоенергетики області за спожитий природний газ у опалювальному сезоні 2011-2012 років становить 64%, при середньому по державі – 60%. Загальна заборгованість опалювального сезону – 143,7 млн. грн. із неї:
– Рівень розрахунків за газ 2012 року становлять 67%, при середньому по державі – 62% Заборгованість за спожитий газ 2012 року – 97,9 млн. грн.
На значну суму заборгованості впливає розрахунковий обсяг різниці в тарифах – 146,5 млн. грн. (заборгованість з різниці в тарифах за 2009-1 півріччя 2012 року найбільша частка заборгованості (57%) припадає на 2011 рік, 40% – різниця за 1 півріччя 2012 року.
Постановою Кабінету Міністрів України від 11.06.2012 № 517 затверджено Порядок та умови надання у 2012 році субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах. Проте виділений обсяг субвенції становить 3,7 млн. грн., а загальний розмір різниці в тарифах (населення) за 2009-2012 роки – 146,5 млн. грн.
Розрахунки підприємств житлово-комунального господарства області за спожиту електроенергію за січень-липень 2012 року на рівні 89% (спожито – 52,9 млн. грн., оплачено – 47,3 млн. грн., заборгованість – 5,7 млн. грн.).
Учасники засідання детально проаналізували стан розрахунків споживачів за отримані послуги.
Окремим питанням було заслухано інформацію про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2010-2014 роки.
Про ситуацію на місцях прозвітували заступники голів РДА.
За підсумками проведення засідання обласного оперативного штабу підготовлено протокольні доручення.
Управління інформаційної політики та зв’язків та ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Анатолій Безверхній провів виїзне засідання обласного оперативного штабу з питань підготовки до роботи об’єктів ЖКГ в осінньо-зимовий період 2012-2013 років"