![Черкаські правоохоронці вшанували своїх загиблих колег](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/28769.jpg)
22 серпня 2012 року особовий склад УМВС України в Черкаській області зібрався вшанувати співробітників, що загинули під час виконання службових обов’язків.
Кожного року працівники міліції збираються на подвір’ї будівлі УМВС, де встановлено пам’ятник загиблим співробітникам, щоб висловити глибоку вдячність усім, хто не вагаючись віддав своє життя, залишившись вірним Присязі, своєму народу та зберіг міліцейську честь.
Правоохоронці пам’ятають усіх, хто залишався вірним обов’язку перед обличчям смертельної небезпеки, хоча й міг подумати про себе та відповісти байдужістю, але не зробив цього – на першому місці для них був професійний обов’язок.
Поряд з пам’ятником працівники міліції тримають в руках портрети 13 загиблих колег, імена яких викарбовано на граніті і які навічно залишаться в нашій пам’яті зразком відваги, мужності та самопожертви. Сивочолі матері, дружини та їх діти, що прибули сьогодні до УМВС, безумовно можуть пишатися своїми рідними. Але поряд з гордістю в їх очах ми бачимо і невимовний сум втрати дорогих людей, який нажаль ніколи не згасне. Всі працівники міліції розділяють з ними цей біль та співчувають їх біді, адже ми також втратили вірних друзів та професійних колег.
Вічна пам’ять і вічна слава правоохоронцям, які не відступили, а стали на перешкоді злочинцям, і відстояли ідеали справедливості, професійної та людської гідності. Усім працівникам органів внутрішніх справ у спадок від загиблих правоохоронців залишились не тільки яскраві зразки мужності, відданості Присязі, а й суворий життєвий урок - завжди бути готовими до небезпеки, з якою тісно пов’язана міліцейська служба, – висловлюючи слова глибокої скорботи сказав начальник УМВС України в Черкаській області генерал-майор міліції Валерій Володимирович Дерновий.
Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих працівників міліції, котрі полягли у жорстокому протистоянні зі злочинністю. В пам'ять про співробітників міліції, життя яких забрали злочинці, відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим працівникам ОВС, після якого було проведено молебень за упокій душі померлих працівників міліції.
Правоохоронці Черкащини постійно гідно виконували свої професійні обов’язки і далі продовжуватимуть вести нещадну боротьбу зі злочинністю, тому жертва міліціонерів, які загинули від рук злочинців під час виконання своїх службових обов’язків не є марною, нащадки ніколи не забудуть їх величний подвиг, а родини загиблих правоохоронців завжди будуть отримувати дієву допомогу і щиру підтримку від їхніх колег.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Черкаські правоохоронці вшанували своїх загиблих колег"