Подробно
Про введення в обіг пам’ятної монети “Паралімпійські ігри”Украина, Черкассы и область | Местные новости | 20-08-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Національний банк України уводить в обіг 20 серпня 2012 року пам’ятну монету “Паралімпійські ігри” номіналом 2 гривні, присвячену XIV літнім Паралімпійським іграм, що проходитимуть у місті Лондоні – історичній батьківщині світового паралімпійського руху; а також паралімпійському руху в Україні за підтримки Національного комітету спорту інвалідів України, Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” тощо, темпи розвитку якого є одними з найвищих у світі. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы |
Добавить комментарий к новости "Про введення в обіг пам’ятної монети “Паралімпійські ігри” "