![100-річний ювілей відзначила жителька Уманщини](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/Goncharenko/167.jpg)
Жителька села Берестівець Васса Танюк відзначила 100-річний ювілей 9 серпня цього року.
Із сердечними вітаннями до ювілярки завітали голова Уманської райдержадміністрації Анатолій Петренко, голова Уманської районної ради Сергій Кулібаба, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району Наталія Кицик, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Бондаренко, сільський голова Сергій Яременко та керівник ТОВ «Берестівець» Василь Чекаленко, а також представники місцевих засобів масової інформації.
З нагоди вшанування дати, очільником району Анатолієм Петренком вручено ювілярці листівку з особистим вітанням від Президента України Віктора Януковича, почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, цінні подарунки й квіти.
– Ювілей – це досягнення рубежу, коли краса душі піднесена до життєвих вершин зрілості, осяяних неоціненним життєвим досвідом і мудрістю, це свято, яке відзначається з особливим почуттям, – зазначив у своєму вітальному слові Анатолій Петренко. – Сьогодні Ви достойна найкращих, найвеличніших слів, тому що ці роки прожили з відкритою душею і чуйним жіночим серцем. Тож, приєднуючись до всіх привітань, що лунатимуть сьогодні у Вашу адресу, дорога Вассо Мойсеївно, ми щиро бажаємо Вам завжди бути здоровою, веселою та радісною!
Радо зустрічаючи поважних гостей у день свого чудового ювілею, з надзвичайним душевним теплом жінка пригадувала своє минуле.
Щоб підтримати чудовий настрій ювілярки, колектив художньої самодіяльності Берестівецького сільського будинку культури привітав іменинницю невеличкою концертною програмою.
Сільський голова Сергій Яременко та односельці, які були присутні на святі, пишаються тим, що така довгожителька проживає у їхній територіальній громаді.
Додатково:
Васса Танюк народилася в селі Берестівець, де і прожила все своє життя: тут вийшла заміж, народила доньку.
Її життєвий шлях – був не з легких. Важко вдалося пережити холод, голод, Велику Вітчизняну війну, під час якої втратила чоловіка.
Працювала ще з дитинства: спочатку підлітком – на фермі свинаркою, потім завідувачем свинофермою місцевого господарства.
Сьогодні наша ювілярка проживає зі своєю донькою, яка опікується нею. Хоч і поважний вік забрав у Васси Мойсеївни здоров’я, проте вона ще може себе обійти.
Доля готувала їй складні випробування, але щира і глибока віра в Бога, гаряча любов до ближніх допомогли їй вижити і досягти 100-річного ювілею.
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
та зв'язків з громадськістю
Уманської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "100-річний ювілей відзначила жителька Уманщини"