![Інватаксі за день обслуговує вісім викликів](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/28454.jpg)
Чотири місяці в Черкасах працює таксі для людей з інвалідністю, які пересуваються на візку.
Послуга безкоштовна і не лімітована щодо кількості поїздок. Під таксі облаштований мікроавтобус, придбаний у рамках програми "Турбота" за 160 тис. грн. Компанія "Київстар" оплатила встановлення у ньому підйомної платформи, GPS-навігатора та забезпечила два телефони з безкоштовним мобільним зв’язком. Проїзд оплачує міська влада. Щодня таксі обслуговує вісім виїздів. Водіями працюють Дмитро Горбань та Володимир Скачко.
Дмитро Горбань їде зранку в приватний сектор на провулок Піщаний. Прибуває за 15 хв. до вказаного часу. Розвертає авто навпроти потрібного двору і їде заднім ходом до хвіртки. 40-річна Тетяна Новакова вивозить на візку 13-річну доньку Настю, яка має діагноз "дитячий церебральний параліч". Вони їздять до реабілітаційного центру "Астра"тричі на тиждень. В басейні дівчинка займається лікувальною фізкультурою і плаванням.
– Дядю Дімо, добрий день, – вітається Настя, більшість слів їй важко вимовляти. – Ми зараз в басейн, а ввечері нас відвезете на цирк.
– Чудово, зараз, Настусю, поїдемо, – відповідає російською Дмитро Григорович.
Водій відкриває задні двері, фіксує їх. Витягує пульт і включає підйомник, який виїжджає з машини.
– Зі скрипом, але їде. Правда, Настю? – каже, коли підйомник починає скрипіти. Та у відповідь усміхається. Водій встановлює візок на підйомник.
Тетяна Новакова йде у салон, щоб прийняти візок з донькою. Опісля водій складає підйомник і закриває двері.
– Зараз, доню, зафіксуємо візок, – натискає на гальма біля коліс Тетяна Володимирівна.
Водій їде містом зі швидкістю 30 км. Через 10 хв. висаджує пасажирів біля "Астри". Повернеться о 12 год. Настя і Тетяна Новакови в басейні перебувають до 11-ої години.
– Доброго дня, наплавались? – звертається у коридорі до Насті Тетяна Смірнова з реєстратури. – Давай, щоб скоро ходила ніжками.
Настя дякує, Тетяна Володимирівна пояснює:
– Каже, що сподобалося пірнати. Вже ми й це навчилися.
Об 11.40 з центру Тетяна Новакова з’їжджає пандусом на тротуар. Поки чекаємо на машину, розповідає:
– Інватаксі – це для нас такий подарунок. Поки донька була меншенька, ми могли і маршруткою поїхати. Коли підросла, настала проблема. Звечора дізнавалися, коли на маршруті їхатиме тролейбус з низькою підлогою. Бо в таксі коляска не в кожен багажник влізе. Інватаксі ми користуємося майже щодня. Двічі на тиждень їздимо в громадську організацію "Школа віри", яка опікується дітками-інвалідами. Там соціальні педагоги займаються арт- і музтерапією. Таксі нас відвозить в школу на індивідуальні заняття. До цього такої можливості не було. Коли проходимо курс реабілітації, то таксі викликаємо щодня. На вихідні замовляємо в парк, до Дніпра. Водії допомагають вивезти з дому. Ніколи немає такого, щоб він стояв осторонь, а я тягла коляску. Диспетчер Наталочка, якщо знає, що ми проходимо курс реабілітації, і я забула замовити таксі, то передзвонює й уточнює, чи потрібна буде машина.
Замовляють таксі для інвалідів з візками наперед за кілька днів.
– Я дзвоню у п’ятницю й кажу, на коли нам буде потрібно таксі впродовж тижня. Найбільше машина зайнята в першій половині дня. А пізніше та у вихідні замовлень не так багато. Але ніколи не відмовляли, – запевняє Наталія Володимирівна. – Коли їхали в санаторій в Одесу, то просили головного лікаря станції швидкої допомоги Владислава Свириденка, щоб нас відвезли о 5.40. А з департаменту соцзахисту потурбувалися, щоб нас там зустріли. Одеське інватаксі нас зустрічало о п’ятій ранку. І нам водій за 20 хв. до приїзду передзвонив, хоча ми його ніколи не бачили. Так само ми їхали й назад.
У Черкасах – 630 людей з інвалідністю, що пересуваються на візках. Ініціатором створення інватаксі в Черкасах була голова громадського об’єднання "Наддніпрянський фонд" Анна Харченко.
– З фондом інвалідів розглядаємо питання збільшення кількості інватаксі. Щоб забезпечити місто, нам необхідно ще дві машини. На Полтавщині працює понад 20 таких автомобілів. А в нас поки що один лише в Черкасах. Будемо щось думати наступного року, коли закладатимуть бюджет, – каже начальник департаменту соціальної політики міста Валерій Вишиваний.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інватаксі за день обслуговує вісім викликів"