Подробно
На виконання доручення голови облдержадміністрації Сергія Тулуба у Дубіївці відремонтовано дорогуУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 07-08-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Під час зустрічі голови облдержадміністрації, Героя України Сергія Тулуба з сільськими головами, яка відбулася в селі Водяне Шполянського району 12 липня ц.р., до Сергія Борисовича звернувся сільський голова с. Дубіївка Микола Коваленко. Від імені жителів цього населеного пункту він попросив посприяти у проведенні ремонту ділянки дороги обласного значення «Черкаси-Сміла-Городище», яка проходить через Дубіївку. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "На виконання доручення голови облдержадміністрації Сергія Тулуба у Дубіївці відремонтовано дорогу "