![У Черкасах обрали студентського мера](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/28204.jpg)
Через кілька років застою міжнародна програма "Студентська республіка" відновилася в Черкасах.
27 червня закінчився відбір мера та депутатів студентського магістрату – кращих із найактивніших студентів Черкащини 2012 року.
За словами регіонального координатора проекту лідера Черкаської міської молодіжної громадської організації "Агенція молодіжних ініціатив" Марини Демченко – програма реалізовується з метою підтримки духовного і творчого потенціалу студентської молоді. Також проект був створений аби студентське самоврядування в Україні активно розвивалось, формувалась політична культура та свідомість молоді, аби молоді люди долучалися до суспільного життя у демократичному суспільстві та були обізнаними у власних громадянських та політичних правах.
– Найскладнішим етапом проекту був пошук учасників, – зізнається Марина, – я обдзвонила абсолютно всі студактиви міста, а Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр поширив інформацію на всі вузи Черкащини. Але зголосилися взяти участь лише 20 спудеїв з Черкаського державного бізнес коледжу, східноєвропейського, черкаського національного та технологічного університетів. Відбірковий етап студреспубліки 2012
Студенти прийшли на проект уже маючи гарне розуміння суспільно-політичної діяльності. Вони були відкритими і попри жарку погоду активно брали участь у стимуляційних іграх відбіркового туру на базі Черкаського державного бізнес-коледжу.
– Учасників було менше ніж планувалося, але команди були потужні, - запевняє фахівець з інформаційно-консультативної роботи Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Сергій Слинько. – Мені як фасилітатору програми не доводилося взагалі напрягатися, просто давати завдання і трішки модерувати дискусіюГолосування за мера на Студреспувліці в Черкасах
Коли всі завдання на розкриття лідерських, професійних та особистісних характеристик були виконані, учасники самі обрали свого лідера – студентського мера. На основі відкритого рейтингового голосування ним став 6-ти курсник правник з Східноєвропейського університету, Микита Величко:Студентський мер Черкас 2012 проекту Студреспубліка
– Дякую за довіру. Я навіть не підозрював всіх особливостей цього проекту, однак зараз готовий прикласти максимально зусиль, щоб Черкащина перемогла у Всеукраїнському конкурсі.
Всеукраїнський етап програми відбудеться в Криму 24-27 серпня 2012 р. Для участі у фіналі також відкритим голосуванням учасники обрали 10 кращих, які увійшли до магістрату Черкаської області. Вони братимуть участь на пільгових умовах – 190 грн. з особи за проживання та харчування.
Цьогорічна студреспубліка – це наймасштабніший молодіжний проект року в Україні, який включає в себе найграндіозніші суб-фести, найгарячішу тусовку в ритмі нон-стоп, найавторитетніших експертів з України, Росії та Австрії та більше 1 000 активних учасників зі всієї України. Доєднатися до цього мультифестивалю та підтримати Черкаську команду можуть всі бажаючі активісти студентського руху регіону. Вартість проживання у власному наметі та харчування становить 570 грн., якщо спати в орендованому наметі - 660 грн. і VIP-проживання у номері із харчуванням – 1500 грн.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Черкасах обрали студентського мера"