Подробно
Жителька Драбівщини відзначила сторічний ювілейУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 26-07-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 25 липня сторічний ювілей відзначила Ганна Кириченко, жителька села Нехайки Драбівського району. Привітати родину з таким святом завітали: заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Олексій Головко, голова Драбівської райдержадміністрації Володимир Бут, заступник голови районної ради Роман Шевченко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації адміністрації Ніна Симоненко, сільський голова Віталій Тарасенко. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Жителька Драбівщини відзначила сторічний ювілей"