![Впровадження цифрового мовлення на території Черкаської області](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/1161.jpg)
25 липня під головуванням заступника голови ОДА Тетяни Прітченко відбулася робоча нарада з представниками підприємств-провайдерів програмних послуг Черкащини «Про впровадження цифрового мовлення на території Черкаської області».
У засіданні взяли участь начальник управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації Тетяна Калиновська, директор Черкаської філії Концерну РРТ Григорій Загоруй, генеральний директор Черкаської ОДТРК «Рось» Лариса Єфремова, головний спеціаліст представництва Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення України в Черкаській області Тетяна Ящук, перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Семен Радченко та інші.
Під час робочої наради учасники обговорили важливі питання щодо нинішнього стану впровадження цифрового мовлення на території Черкаської області, технічного оснащення телерадіокомпаній, ліцензування ТРО, забезпечення пільговими телетюнерами відповідних категорій населення та ін.
Начальник управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації Тетяна Калиновська, зазначила, що у конкурсі на цифрове ефірне наземне мовлення брали участь 5 місцевих телерадіоорганізацій: Черкаська ОДТРК, ТОВ «Телерадіокомпанія Вікка» (м. Черкаси), редакція Шполянського районного телебачення і радіомовлення (м. Шпола), ТОВ «Обласна незалежна ТРК «Ятрань» (м. Умань), КП «Телекомпанія Умань» (м. Умань). Із них визнано переможцями і видано ліцензії Національної ради двом телерадіоорганізаціям: ОДТРК «Рось» та ТРК «Вікка», зареєстрованим в області, та одній у м. Києві. Нині ТОВ «Зеонбуд» завершив монтаж та встановлення цифрових передавальних станцій у 8 населених пунктах області. У листопаді минулого року за участю голови облдержадміністрації Сергія Тулуба вперше Черкаська ОДТРК вийшла в ефір у цифровому форматі.
Перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Семен Радченко поінформував учасників наради про те, що сьогодні соціально незахищеними верствами населення області подано 42 тисячі 880 заяв до Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА, понад 30 тисяч з яких передано на опрацювання до Держкомтелерадіо України. Оскільки бажаючих на отримання безкоштовних телетюнерів ще багато, питання продовження терміну подачі заяв громадянами розглядатиметься.
З метою вирішення важливих питань, удосконалення роботи щодо побудови мережі ефірного цифрового телемовлення заступником голови ОДА Тетяною Прітченко було запропоновано створити спеціальну робочу групу облдержадміністрації.
За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Впровадження цифрового мовлення на території Черкаської області"