![Щоб допомогти маленькій черкащанці, у місті провели благодійний концерт](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/28025.jpg)
Трьохгодинний благодійний концерт відбувся 21 липня. Таке дійство було організоване аби зібрати кошти на лікування та реабілітацію для двохрічної черкащанки Анастасії Лисенко.
Дівчинка народилася у 2009 році, вона була недоношеною – семимісячною дитинкою. Її вага становила один кілограм чотириста грамів. При народженні у неї був крововилив у мозок. Уже в цьому році, коли маленька Настя почала робити перші кроки, батьки помітили, що її хода була порушена. – Лікарі поставили діагноз – ДЦП, правосторонній геміпарез, – розповідає тато дівчинки Семен Лисенко, – у неї вражена права сторона. Ми три роки лікуємося, робимо уколи, реабілітаційні масажі. Але не справляємося, мабуть мало наших зусиль. Але надії не втрачаємо. Лікарі говорять, що можна посприяти швидкому лікуванню, але треба займатися реабілітацією. Держава потрібні кошти не виділяє, тому вихід один – звертатися до не байдужих людей.
Тож концерт був проведений, аби на зібрані кошти батьки мали змогу придбати путівку у два санаторії, один у Трускавці, а інший у Євпаторії.
Організатором благодійного дійства стала Ольга Моренко. – Мене вже знають по місту як волонтера, тому батьки звертаються. І, звичайно, по мірі можливості я, безумовно, готова їм допомогти. – говорить Ольга, – На цьому благодійному концерті всі гроші будуть передані для лікування дитини. Підтримали цей захід ініціативна молодь, народна соціалістична партія України та Ольга Касьянова. Але це, безперечно, не останній концерт який буде проводитися для Насті.
Усі три години програма була справді насиченою. Талановита молодь міста робила все по-максимуму, аби всі відпочиваючі Черкащини не залишилися байдужими і поклали хоч якісь гроші у спеціальні ящички. Тож на концерті виступали репери, вокальні виконавці, драйвові хлопці з велотріальної команди STT, дівчата із східними танцями, дівчата з творчого колективу "Престиж" та багато інших не байдужих особистостей. До того ж феєричний настрій створювали ходулісти від творчої групи "Джайра", живі статуї, а також незабутнє фаер-шоу від творчого об’єднання "Дыхание дракона". Значний внесок у ритміку концерту внесла і ведуча заходу Ольга Касьянова, яка змушувала не залишатися черкасців байдужими та надавала належну інформацію про стан дівчинки. – Задача ведучого такого заходу зробити так, щоб у людей довкола був сонячний настрій. Ми не святкуємо панахиду, а створюємо у свідомості людей думку, що допомогти дитині реально. І якщо ми це зробимо сьогодні – то вже завтра ситуація зміниться, – говорить Ольга Касьянова, – В такому випадку у людей виникає бажання дати гроші саме тут і саме зараз!
Усього на благодійному концерті спільними зусиллями було зібрано 3086 гривень 50 копійок.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Щоб допомогти маленькій черкащанці, у місті провели благодійний концерт"