До чергової частини Смілянського міськвідділу міліції з заявою про крадіжку звернулася 54-річна жителька міста Черкаси.
Жінка повідомила, що з її дачного маєтку в селі Гуляйгородок, Смілянського району викрадено телевізор, пилосос та електрообігрівач. Також з гаража зник її автомобіль БМВ, який господарка нещодавно там залишила. На місце скоєння злочину відразу виїхала слідчо-оперативна група Смілянського міськвідділу міліції. Під час огляду місця події було встановлено, що невідома особа розбила віконне скло будинку через яке проникла в середину приміщення, а звідти вже до гаража, де знаходилось авто.
Правоохоронці негайно взялися за роботу – почали перевіряти всі можливі шляхи виїзду з вказаної місцевості та здійснювали подвірний обхід. Невдовзі вдалося встановити свідка цієї події. Сусідка бачила як невідомі молодики виштовхали автомобіль з подвір’я та поїхали в невідомому напрямку. Через декілька годин працівники міліції по "гарячих слідах" знайшли викрадений автомобіль, а осіб, причетних до скоєння злочину, затримали. Автомобіль потерпілої буксирували дорогою в напрямку міста Черкаси. Чоловіків разом з транспортними засобами відразу доставили до Смілянського міськвідділу міліції. Троє з чотирьох молодиків, віком від 19 до 25 років, які є жителями міста Черкаси, в міліції розповідали одне й теж – їх 19-річний товариш, попросив перетранспортувати нібито свій автомобіль, який зламався в сусідньому районі. Хлопці погодилися допомогти своєму приятелю і разом вирушили до місцевості, яку вказував чоловік. Про те, що буксируваний автомобіль був викрадений, молодики зрозуміли коли їх затримали правоохоронці.
Під тиском незаперечних доказів та показів свідків 19-річний черкащанин в скоєному повністю зізнався та розповів, що син потерпілої заборгував йому грошей і довго не повертав. Знаючи про автомобіль боржника, який стоїть на дачі без нагляду, парубку спало на думку заволодіти ним, щоб в подальшому обміняти його на свій борг. Тому він попросив у друзів допомогти, і вирушив вночі "на справу". Прибувши до вказаної оселі молодик розбив вікно в будинку і потрапив в середину, а звідти проник до гаража де стояв автомобіль. В будинку він помітив побутову техніку яка була в гарному стані та вирішив її також прихопити з собою. Швидко зібрав усі речі та склав їх до багажника автомобіля. Відчинивши ворота гаража, чоловіки викотили автівку на вулицю та почали буксирувати до Черкас. Але здійснити задумане завадили працівники міліції, які "по гарячих слідах" затримали крадіїв.
На даний час речові докази вилучено. Відносно одного з фігурантів порушено кримінальні справи за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка) та ч. 1 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортом) та обрано міру запобіжного заходу – арешт. Ведеться слідство. За скоєння такого роду злочинів, закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Щоб повернути борг, хлопець підмовив товаришів викрасти авто"