Колонка редактора
Ви знаєте, хто такий Олександр Залдостанов (він же – Хірург)? Ні? Тоді вам нічого робить у найвищих ешелонах української влади! Бо це – той байкер, привітатися до кого Путін заїжджає раніше, аніж до Президента держави Україна – хай той навіть чотири години поспіль переминався з ноги на ногу в очікуванні на візит "іх прєвосходітєльства"...
Вже не перший день Україна, Росія і світ обговорюють – чи вписується вчинок очільника сусідньої держави у норми хоч якогось етикету? Хіба що у якийсь особливий, де пунктом першим під час офіційного візиту, оплаченого коштом російських платників податків, стоїть байкер Залдостанов, другим – Президент Янукович, а третім – перспективний кум Медведчук.
Ясна річ, "уважить" Залдостанова, який має прізвисько Хірург і очолює байк-клуб "Нічні вовки", треба було. Бо він часто дає Путіну покататися на гарному мотоциклі, а цього разу навіть подарував чорну шкіряну куртку з емблемою клубу – вовком з обсмаленою вогнем гривою на фоні повного місяця на нічному небі. Як було не заїхать по таку гарну шкірянку? От тільки чому зробив це раніше, аніж доїхав до Януковича?
У Залдостанова біографія молодості овіяна романтикою не меншою, аніж у багатьох наших відомих сучасників. Його байкери колись були взірцем бешкету – у них вершиною шику вважалося на повній заскочити мотоциклом в басейн "Москва", або на повному ходу вибити ногою жезла з руки даішника. Сам Залдостанов, хоч його й прозвали Хірургом, у молодості був дантистом і якось подарував дизайнеру Єгору Зайцеву (синові модельєра Зайцева) намисто, зроблене із вирваних людських зубів – про це розповідається у багатьох російських виданнях. Про решту деталей свого життя Залдостанов розповідати не любить. Зате вся Росія знає, що його "Нічні вовки" готові будь-кого порвати за Путіна, а Путін своїх "вовків" теж любить...
Україна останнім часом вже звикла, що її очільники багато що можуть мовчки проковтнути – хоч гімн України під балалайку виконай і назви її народною піснею "Бурановскіх бабушек". А тут присутній на "післябайкерській" зустрічі президентів міністр Віктор Балoга раптом вибухнув гнівом, особливо не добираючи лагідних слів про візитерів. Хоча, коли щодо грубо порушеного дипломатичного етикету мовчить МЗС, то якраз впору говорити міністрові з надзвичайних ситуацій... На своїй інтернет-сторінці у Facebook Балога написав:"Був на комісії з росіянами. Враження похмурі. Багато невихованості, від цього гостинних українців трясло. Президент Путін перевищив допустимі ліміти запізнення. Поїхав до байкерів та їхніх бойових подруг, цим показав пріоритети. Вийшло навпаки, ніж у старій пісні – "першим ділом дівчата, а літаки потім". Справи не відповідають словам... Неввічливо втручатися, коли говорить господар зустрічі. Очевидно, Путін не знає цього правила. Коментував виступ Президента Януковича. Напевно, думав, що це доречно і розумно. З цим згодні були далеко не всі. Дехто з гостей також, це було помітно... Пропозиції знежирені. Мислення залишилося те саме: "Ми дотуємо Україні на мільярди доларів знижкою на газ". "Україна має вигідну ціну на російський газ". Може, це говорилося для Нижнього Тагілу або Вятки? Києву слухати таке вже нецікаво. Кремль, міняй диск"", – іронізує український міністр.
Вперше міністр азаровського уряду говорить чітко, абсолютно як представник самодостатньої держави: "Знайшли прекрасний приклад – Білорусь. Явно не розуміють, що для українців це не орієнтир. Мабуть, далі думають, що Україна спить і бачить себе у неоСРСР... Українська сторона показала, що вважає Росію партнером. Що показала Росія? Мені особисто нічого нового", – резюмує Балога. Поважаю. Бо це – позиція. Хоча за посаду Балоги тепер тривожно. Любитель "Нічних вовків" таке не любить. А з "вовками жить...", пане Балого.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Хочеш бути головнішим Президента? Тоді йди в байкери!"