Подробно
Дмитро Вовк: «Якщо ми збережемо традиції, то збережемо і мову, бо традиції і мова – нероздільні»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 07-07-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
На Соборній Площі відбуваються купальські святкування за участі різних творчих колективів з усіх куточків Черкащини, зокрема: Катеринопільського, Городищенського, Звенигородського, Жашківського, Уманського, Чигиринського районів, міста Золотоноші та інших. До свята долучилися гості зі Шполянщини, серед яких - народний аматорський колектив «Берегиня» та «Вечорниці». Начальник відділу культури і туризму Шполянської райдержадміністраї Дмитро Вовк нагадав про важливість збереження українських традицій. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы |
Добавить комментарий к новости "Дмитро Вовк: «Якщо ми збережемо традиції, то збережемо і мову, бо традиції і мова – нероздільні»"